MAFIPOL Listwy przypodłogowe

Mafipol Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstwicielem firmy Mafi GmbH w Polsce, prodcenta najwyższej jakości naturalnych podłóg z drewna i parkietów oraz środków do ich pielęgnacji. Nasze produkty tworzone są z dbałością o zdrowie i komfort nabywcy. Jesteśmy dumni, że za naszym pośrednictwem, teraz także Polacy mogą łatwo skorzystać z oferowanej, szerokiej gamy wyrobów Mafi Naturholzboden GmbH – wyrobów najwyższej jakości, tworzonych z dbałością o zdrowie i komfort nabywcy. Wyroby firmy Mafi Naturholzboden GmbH powstają w małej, tyrolskiej miejscowości gdzie od dziesięcioleci rodzina Fillafer prowadziła największy w okolicy tartak i stolarnię. Z biegiem lat zmieniał się gust nabywcy a co za tym idzie wymagania rynku. Aby sprostać tym wymaganiom modernizowano i powiększano przedsiębiorstwo. Zdobywano również doświadczenie w obróbce wielu gatunków drzew. Pojawili się też Klienci doceniający pasję tworzenia i widoczną dbałość producenta o jak najbliższy kontakt nabywcy z naturą. Jednakże głównym celem firmy było stworzenie produktu, który nie tylko pozbawiony będzie źle wpływających na ludzki organizm substancji chemicznych lecz wręcz przeciwnie, jego stosowanie wpłynie pozytywnie na ludzkie samopoczucie. Dlatego też zdecydowano się wdrożyć technologię zapewniającą najwyższy komfort. MAFIPOL

Podłogi drewniane Piccolino Vulcanino Piccolino to grupa produktów o zmniejszonych gabarytach. Polecane do pomieszczeń mniej eksploatowanych, pokoi dziecięcych i sypialni.
Podłogi drewniane Winterholz Winterholz – linia produktów wytwarzanych z drzew ścinanych w okresie zimowym.
MAFIPOL

Podłogi drewniane Vulcano Vulcano to linia produktów poddanych działaniu wysokiej temperatury, która powoduje ściemnienie barwy drewna, nieco je „przydymia”. Dodatkowo materiał poddany takiej obróbce wysusza się do poziomu około 3% wilgotności co wzmacnia jego odporność na niepożądane czynniki.
MAFIPOL

Jesteśmy dumni, że za naszym pośrednictwem, teraz także Polacy mogą łatwo skorzystać z oferowanej, szerokiej gamy wyrobów Mafi Naturholzboden GmbH – wyrobów najwyższej jakości, tworzonych z dbałością o zdrowie i komfort nabywcy.

Linie podłóg: Podłogi drewniane Domino to produkt bardzo specyficzny. Wspaniały efekt końcowy jaki tworzy jedynie po części wynika z jej urody. Istotnym czynnikiem jest ludzka praca związana z prawidłowym jej położeniem. Można pokusić się o twierdzenie, że w przypadku linii Domino proces wytwórczy i usługowy odgrywają równorzędną rolę.
MAFIPOL

Tags:

Comments are closed.