obniz raty przenoszac kredyt

Z praktyki wiem, że każdy kto zaciągnął kredyt hipoteczny juz po dwoch latach, musi z powrotem umowic sie z doradca kredytowym, aby porozmawiac o warunkach refinansowania pozyczki, czyli przeniesienia swojego pozyczki do innego banku na lepszych warunkach.

Powody do polepszenia warunków kredytowych dla Nas oferowanych przez bank może być wiele: chociażby obnizenie marz, wzrost wartości domu. Jest jeszcze wiele innych powodow dla ktorych banki moga zaproponowac nam nowe warunki kredytu. Najlepiej spotkać sie z doradca kredytowym i poznac szczegoly nowego kredytu. Moze okazac sie, iz uda Ci sie zaoszczedzic nawet do 400 zlotych miesiecznie.

W terazniejszych trudnych czasach idealnym rozwiazaniem dla wielu Naszych znajomych na zakupienie własne chate jest zaciagniecie kredytu mieszkaniowego. Pomimo, iż jest to tak rozpowszechnione rozwiązanie finansowe umozliwiajace nam na realizacje naszych marzeń, to nie każdy kto z niego skorzysta wie co dalej musi z nim zrobic?

Sprawa z reguły wygląda tak: zaciagamy pozyczke w banku, nabywamy apartament i placimy raty kredytowe przez 240 miesiecy, a tak być musi… Uogolniajac zaciągnięcie pozyczki hipotecznego to dopiero początkiem rozmow z doradcą finansowym lub przynajmniej dla niewielu z Was. Dla osób, które starają się dbać o dobro swoich finansów osobistych i nie pozostawiają swojej przyszłości losowi…

Niby mało prawdopodobne, aby przez ten rok coś się zmieniło. Otóż tak samo byłem zaskoczony, gdy rok temu gdy zaczynałem swoją przygodę z doradztwem finansowym sprawdziłem możliwości refinansowania kredytu moich rodziców, a efektem tego refinansowania było zmniejszenie raty o 400 zł miesięcznie. Czy to dużo? Sam/a oceń… Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać, ale decyzja należy do Was. Jeśli Was nie przekonałem to szkoda, jeśli natomiast chociaż zaciekawiłem to bardzo dobrze.
Gorąco zachęcam do kontaktu ze swoim doradcą finansowym

Tags:

Comments are closed.