oferta systemu mMedica

Konwencjonalne metody leczenia odchodzą w zapomnienie, gdyż postęp technologiczny pozwala na zastąpienie człowieka przez maszynę. Globalna robotyzacja i automatyzacja przemysłu rozszerza się na coraz to nowsze gałęzie naszej gospodarki. Podobnie jest też w przypadku medycyny. Na rynku pojawiają się najnowsze roboty wyposażone w specjalistyczne systemy oraz standardowe oprogramowanie ułatwiające pracę w obsłudze pacjenta. Jednym z takich systemów zarządzania danymi jest oferta systemu mMedica.

Oprogramowania mMedica umożliwiają zdalną pomoc i serwis całodobowy. Dodatkowo portal świadczeniodawcy pozwala na pisanie raportów z przeprowadzonych operacji, usługi w imieniu świadczeniodawcy weryfikacji ich prywatności, kreowanie list pacjentów oczekujących w „kolejkach”, prowadzenie całkowitej archiwizacji baz danych umożliwiającej bezpośrednią komunikację między gabinetem lekarskim a Narodowym Funduszem Zdrowia

Branża informatyczno-medyczna coraz częściej wyposaża szpitale i przychodnie lekarskie w profesjonalny sprzęt medyczny o dużym zaawansowaniu technologicznym. Jednak same maszyny nie wystarczą do pracy i nie wyręczą w niej człowieka. Niezbędne są także programy nimi sterujące. Poza nimi coraz większą popularność zyskują medyczne bazy danych. Instalacja oprogramowania mMedica oraz konfiguracje oprogramowania mMedica odbywają się zdalnie co zwiększa efektywność systemu.

Bez względu na doskonałość urządzeń i ich oprogramowania nie możemy zapomnieć, iż nadrzędnym narzędziem w medycynie jest człowiek oraz jego wiedza i umiejętności. Branża informatyczno-medyczna ciągle się rozwija i pozwala na coraz większe wygody a przede wszystkim wszystkie systemy zapewniają współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pozwala to w dużej mierze zaoszczędzić bezwartościowy dla wszystkich czas, oraz przyczynia się do dbania o środowisko eliminując konieczność użytkowania niezliczonych ton papieru.

Zdalne konfigurowanie oprogramowania mMedica bardzo ułatwia pracę umożliwiając bezpośrednie korekty błędów lub inną konfigurację oprogramowania mMedica, powstałych w trakcie pracy. W przypadku uszkodzenia sprzętu zostaje zapewnione urządzenie zastępcze na okres naprawy. Ponadto istnieje sposobność zdalnego uzyskania fachowego doradztwa i przeprowadzenia konsultacji z wykwalifikowanym personelem zajmującym się pracą nad oprogramowaniem każdego dnia.

Tags:

Comments are closed.