metaloplastyka łódź

Na życzenie klienta nasza firma wykonuje reklamy podświetlane wraz z projektem, konstrukcją i ich montażem. Nasza firma na życzenie klienta zajmuje się tworzeniem wyrobów kowalstwa artystycznego.

Nasza firma zajmuję się wyrobem tabliczek znamionowych z metalu. Nasza firma zajmuje się wyrobem szyldów, z metali tj. mosiądz, aluminium oraz stal.

Zajmujemy się produkcją tabliczek informacyjnych z logo wykonanych z mosiądzu, stali, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Wykonujemy elementy odlewane z metali na zamówienie klienta.

Wykonujemy na zamówienie naszych klientów pieczątki expresowo.Tworzymy także projekty graficzne pieczątek.Nasza firma wykonuje wizytówki osobiste drukowane i tłoczone zgodnie z projektem i życzeniem klienta.
Wykonujemy także projekty graficzne wizytówek dla naszych klientów.

Nasza firma zajmuję się produkcją numerków do szatni, które mogą być wykonane z metali oraz tworzyw sztucznych. Wykonujemy znaczki w klapę z różnego typu materiałów.

Nasza firma wykonuje także tabliczki informacyjne. Na tabliczkach możemy umieścić dowolne logo klienta czy wskazany opis. Profesjonalnie wykonana tabliczka informacyjna to wizytówka twojej firmy. Zapraszamy do współpracy

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług na ploter tnąco-frezujący. Wykonujemy oraz projektujemy tabliczki okolicznościowe na zamówienie klienta.
Materiały z których wykonamy nasz produkt ogranicza jedynie wyobraźnia klienta.Stosujemy połączenia metalu, tworzywa, drewna, szkła, minerałów i wielu innych…

Tags:

Comments are closed.