Naprawa odprysków

Auto szyba wklejana w naszym zakładzie, warsztacie posiada zawsze gwarancję. Przyklejamy też naklejki, winietki z szyby czołowej co pozwala zaoszczędzić czas. Potrafimy zlikwidować usterki fabryczne dotyczące samoistnego pękania szyb czołowych. Często spowodowane to jest zardzewiałym podszybiem.

Szyby przednie i szyby tylne źle wklejone wycinamy w całości i wklejamy ponownie. Likwidujemy błędy, usterki fabryczne. Dajemy gwarancję jakości. Firma Euroglass jest pierwszą firmą w Polsce działalność rozpoczęła w 1956 roku. To firma rodzinna obecnie prowadzi ją trzecie pokolenie. Wiedza i fachowość usług wizytówką jakości.Każda zamontowana szyba jest objęta gwarancją. Robimy to z pasją dlatego firma Euroglass tak długo istnieje na rynku bo klienci wracają do nas.

Szyby płaskie,nietypowe dorabiamy i wklejamy na miejscu u klienta.Sprzedaż uszczelek. Wymiana szyb źle wklejonych.Czyszczenie z rdzy podszybia. Likwidowanie,usuwanie usterek fabrycznych.Po wklejeniu gwarancja. Doradzamy przy naprawie odprysku. Wymieniamy każdy rodzaj szyb samochodowych wszystkich marek. W ofercie Euroglass jest również duży wybór wycieraczek samochodowych,dobry dobór wycieraczek jest bardzo ważny ponieważ złym wyborem można uszkodzić-porysować szybę.

szyby samochodoweNaprawiamy uszkodzenia punktowe szyb czołowych. Wymieniamy każdy rodzaj szyb samochodowych we wszystkich markach, modelach czy rocznikach pojazdów, w maszynach budowlanych, koparkach. Euroglass daję dożywotnią, udziela… bezterminowej gwarancji na każdą… wykonaną… usługę. Montuje szyby do wszystkich rodzai samochodów osobowych,ciężarowych oraz maszyn przemysłowych i innych urządzeń.

Wymiana szyby czołowej,wymiana szyby przedniej jest gwarancją twojego bezpieczeństwa, lepsza widoczność w dzień i w nocy podczas deszczu szyba wklejana jest na najlepszych sprawdzonych klejach. Montuje szyby do wszystkich samochodów osobowych,ciężarowych oraz maszyn przemysłowych. Likwidujemy i usuwamy usterki fabryczne. Każdy montaż szyby jest wykonywany profesjonalnie i dużą dokładnością co przekłada się na jakość wykonanej usługi.

Tags:

Comments are closed.