Akcesoria meblowe Ostrów Wlkp.

Świadczymy również usługi malowania proszkowego małych detali. Zapraszamy do współpracy podmioty działające w branży metalowej i meblowej! Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje. Zapraszamy do współpracy producentów małych detali metalowych do skorzystania z malowania proszkowego u nas.

Robimy i zrobimy wszystko, aby dynamiczny rozwój naszej firmy, szedł w parze z wysokim poziomem obsługi naszych odbiorców. Charakteryzuje nas niezawodność i terminowość dostaw. Towar dowozimy własnym transportem.

Firma PPHU LISMET Krzysztof Lis zajmuje się produkcją akcesoriów meblowych już od 1992 roku. Tak długotrwałe doświadczenie owocuje wysoką jakością produkowanych przez nas akcesoriów meblowych oraz satysfakcją naszych klientów ze współpracy z nami.

Zamówisz u nas również inne akcesoria meblowe. Jesteśmy otwarci na propozycje. Nasz klienta jest dla nas najważniejszy. Jeśli potrzebujesz nietypowego produktu – zadzwoń do nas. Zrobimy dla Ciebie co w naszej mocy

Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy pozwalający na dalszy rozwój naszej firmy. W przyszłości planujemy rozwinąć naszą produkcję o jeszcze inne akcesoria meblowe. O naszym rozwoju i wzbogaconej ofercie poinfomujemy cię niezwłocznie na naszej stronie internetowej PPHU LISMET

Tags:

Comments are closed.