Dlaczego wordpress

WordPress jest projektem Open Source co oznacza, że nad jego rozwojem zaletami pracuje mnóstwo osób. Jednak największą zaletą tej platformy jest to, że jest ona kompletnie darmowa i można jej używać zarówno do prywatnych blogów jak i komercyjnych portali. W sieci dostępne są różne strony z ofertą tanie strony www.

Aby prowadzić swój blog oparty na wordpress’ie nie musisz znać sposobów programowania. WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek. Strony indeksują się szybko oraz pozycjonują. Tanie strony www są ciekawe i różnorodne. Do wersji 3.0 WordPress umożliwiał instalację tylko jednego bloga na stronie. Równolegle istniała odmiana będąca platformą blogową – WordPress Multi-User (WPMU). WP umożliwia obsługę większej liczby serwisów na tej samej platformie SQL. Napisz dobre curriculum vitae.

Tworzenie stron www i WordPress jako system CMS jest wciąż modyfikowany i ulepszany. Ponadto modyfikacje obejmują pełne wsparcie dla standardu Atom 1.0 oraz informacje o dostępności zaktualizowanych wtyczek. Wersja 2.5 to modyfikacja panelu administracyjnego oraz dalsze optymalizowanie aplikacji, natomiast wersja 2.6 ma możliwość zapisu różnych wersji artykułów. Formularze podatkowe cit są ważnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa.

W wersji 2.7 ponownie ulepszono panel administracyjny, tym razem we współpracy z dziesiątkami tysięcy użytkowników wersji testowej i po wysłuchaniu uwag grupy użytkowników skupionej wokół WordPressa. W wersji 2.8 wprowadzono wiele poprawek w kodzie. W wersji 3.0 zintegrowano dwie linie rozwojowe (WordPress oraz WPMU) w jedną, rezygnując w ten sposób z podziału na wersję standardową i platformę blogową. Ponadto w wersji 3.0 jako nowy standardowy temat wprowadzono szablon “Twenty Ten”. Kodeksy zawiera wiele ważkich zasad.

WordPress daje możliwość tworzenia strony w kilka osób. Nie ma to jak blog wieloosobowy. Ale WordPress to nie tylko blog. Przy odrobinie wprawy można z WP stworzyć solidny serwis. Wystarczą streszczenia lektur. Instalacja WordPress’a jest banalnie prosta i trwa zaledwie 10 minut. Jedyne wymagania to hosting, który posiada PHP w wersji 4,3 lub wyższy oraz MySQL w wersji 4,0 lub wyższy. Administracja stroną jest intuicyjne i bardzo czytelne. Obsługa przypomina pracę w Microsoft Word.

Tags:

Comments are closed.