gadżety ze zdjęciem

Świetnym prezentem dla dziewczyn będą z pewnością maskotki z nadrukiem. Na takiej maskotce możemy nadrukować czy to zdanie, czy nawet wspólne zdjęcie (oczywiście, o ile rozmiary maskotki na to fizycznie pozwalają). Podobne romantyczne i miłe są filiżanki z nadrukiem – picie porannej kawy z filiżanki z dedykacją od ukochanego z pewnością poprawi humor każdej kobiecie.

Sen z pewnością każdemu umili poduszka ze zdjęciem. Takie poduszki to nic innego, jak zwykłe jaśki, jednak wyróżniają się nadrukowaniem na nie zdjęcia. Czy to jakiś łagodny, kojący pejzaż, czy zdjęcie z romantycznie spędzonej z ukochanym (bądź ukochaną) chwili, taka poduszka zdecydowanie wyróżni się spośród innych posiadanych w domu, dzięki czemu sny na niej przeżywane z pewnością będą bardziej kolorowe.

Drukowanie na kubkach, czy to w celach reklamowych czy w celu sprezentowania komuś kubeczka, na którym będzie przesłanie tylko dla tej osoby, zdobywa ostatnimi czasy coraz większą popularność. Wiele sklepów internetowych oferuje takie kubki, nazywając je czasami wręcz foto kubek magiczny. Oczywiście magii w takich kubkach nie wiele, jednak z pewnością mogą obdarowanego oczarować.

Gadżety reklamowe mogą służyć jednocześnie jako dobre upominki. Ciekawe gadżety ze zdjęciem mogą zapaść w pamięć obdarowywanej osobie na długi czas, a przecież gest liczy się najbardziej w przypadku rozdawania prezentów. Bardzo popularnym rodzajem prezentów z takiej kategorii są kubki z własnym nadrukiem, które można zamówić praktycznie w każdym oferującym prezenty sklepie.

Koszulki z własnym nadrukiem to nie tylko pomysł na świetny prezent, ale także sposób na wyróżnienie się z tłumu osób ubranych w ciągle praktycznie takie same ubrania. Własny nadruk pozwala na stworzenie naprawdę oryginalnego, kreatywnego ubioru, który zachwyci znajomych, nie mniej niż podobne ideowo gadżety, np. kieliszki z własnym nadrukiem

Tags:

Comments are closed.