Jak aplikujemy implanty stomatologiczne

Implantologia to działająca taktyka na wypełnienie defektów w uzębieniu. Każdy człowiek powinien mieć pojęcie o fakcie, iż nieobecność chociażby jednego zęba może skutkować poważnymi kłopotami w obszarze jamy ustnej. Pozostawienie swobodnego miejsca po zębie jest niedopuszczalne. Leczenie implantologiczne używa się w przypadku gdy:

Istnieje ubytek w postaci jednego zęba – wobec tego najlepszym wyjściem jest stosowanie implantu stomatologicznego a dodatkowo dopełnienie go wskutek nałożenia korony. Występuje to po w przybliżeniu 3 do 6 miesięcy, gdy kość zrośnie się już prawidłowo, a również przeobrazi się w solidny fundament dla Twojego zęba.

Implanty Opole polecamy wówczas gdy u pacjenta występuje brak kilku zębów. Podczas gdy niedobory w uzębieniu są widzialne w kilku miejscach, implantologia jest najlepszym {rozwiązaniem|podejściem|rozstrzygnięciem|wyjściem|założeniem pozwalają kurowanej osobie opcję w postaci rezygnacji z założenia protezy, która może być powodem niewygody oraz ból.

Następnym przypadkiem, w którym proponujemy, jest kompletny brak uzębienia. W takiej sytuacji można użyć protezę wyjmowaną, którą aplikuje się na kilku implantach. Budują one podstawę dla całej protezy. W przypadku protez stałych implanty mają za zadanie jej podtrzymywanie. Takie usytuowanie protezy daje jej właścicielowi wrażenie komfortu.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.