Wystrój wnętrz

Kabiny przez nas produkowane pozwolą Państwu wprowadzić do pomieszczenia odrobinę nowoczesnego akcentu, gdyż materiał szklany takie właśnie sprawia wrażenie. Oferowane przez naszych fachowców produkty idealnie nadają się do niewielkich łazienek, bowiem szklane powierzchnie optycznie je powiększają. Doskonale także pasują do większych pomieszczeń i idealnie komponują się z pozostałymi szklanymi produktami, np. półkami, szklanymi lampami oraz dużymi lustrami, tworząc przez to idealną całość.

Realizujemy zamówienia specjalnie na Państwa życzenie, a także jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Waszej strony. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji. W naszej ofercie znaleźć można także przeszklenia do wanien. Mogą one również być wykonane w postaci kabiny z otwieranymi na zewnątrz lub przesuwnymi drzwiami. W przypadku jakichkolwiek pytań, odpowiemy na wszystkie pytania.

Zajmujemy się produkcją szklanych kabin prysznicowych na indywidualne zamówienie klientów. Ogromną zaletą naszych produktów jest niezwykle estetyczny wygląd. Montaż takich kabin w łazience sprawi, że każde pomieszczenie stanie się bardzo nowoczesne, a także funkcjonalne. Szkło daje znakomity efekt wizualny, zwłaszcza dlatego, że czyni pomieszczenie higienicznie czystym i eleganckim. Ponadto pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie.

Toaleta to jedno z ważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Ważne zatem, by było urządzone ze smakiem i zgodnie z upodobaniem domowników. O niepowtarzanym uroku tego miejsca bardzo często świadczą dodatki. Jeśli marzą Państwo o urządzeniu łazienki nowocześnie i z rozmachem proponujemy kupno szklanych kabin prysznicowych. Nasza firma przygotowała dla Państwa wyjątkową ofertę pozwalającą wybrać kabinę idealną do każdego typu toalety.

Nasza firma dba o indywidualne potrzeby naszych klientów. Specjaliści z nami współpracujący produkują takie kabiny na wymiar i w takim kolorze oraz kształcie, jaki Państwu najbardziej odpowiada. Prezentujemy kabiny prysznicowe z różnego rodzaju szkła i w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto dajemy możliwość wykonania nietypowego przeszklenia na specjalne życzenie. Istnieje także opcja wyboru drzwi przesuwnych, jak i otwieranych na oścież.

Tags:

Comments are closed.