Czy wiesz, że budowanie z klocków technicznych ma istotny wpływ na rozwój intelektualny Twoich dzieci – klocki techniczne Geomag.

Klocki geomag to klocki techniczne opatentowane przez szwajcarską firmę GEOMAG od końca lat 90tych. Produkcja klocków odbywa się Szwajcari, przez co spełniają one bardzo rygorystyczne Europejskie normy bezpieczeństwa, w tym nietoksyczności stosowanych materiałów.

Ta zabawka konstrukcyjna jest złożony z niklowanych kulek oraz plastikowych pręcików, w wewnątrz których znajdują się dwa magnesy neodymowe umocowane na końcach pręcika i połączone metalową igłą. Łącząc ze sobą te dwa elementy klocki magnetyczne dają możliwość mamy możliwość wybudować wiele różnych przestrzenncyh figur.

Konstrukcje są budowane przez przyciąganie kulki przez magnes znajdujący się we wnętrzu pręcika. Dla niektórych brył, możliwe jest takie ustawienie klocków magnetycznych, by pewne klocki magnetyczne obracały się wokół własnej osi, w polu magnetycznym innych klocków.

Dzięki opcji łatwego postawienia budowli zabawka Geomag mogą być stosowane przez dzieci jako zabawka konstrukcyjna rozwijająca umiejętności logicznego myślenia. Czy wcześniej rodzicu wiedziałeś, że budowanie z klocków jest tak istotne dla Twojej pociechy?

Klocki techniczne Geomag może być stosowany do nauki chemicznych,zagadnień matematycznych, fizycznych, czy rozwoju intelektualnemu dziecka. Tak więc są to {wspaniałe|rewelacyjne|genialne| zabawki konstrukcyjne.

Klocki występują w 3 wersjach, dostosowanych do poszczególnych kategorii wiekowych: Gbaby (Gbaby Sea, Gbaby Farm), Geomag Kids (Kids Color, Kids Panels, Geomag Wheels) oraz Geomag Pro.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.