FDsfdsfs fdsfds FDsdfs fdsfds 5

Tak aby odszukać te skarby, które otworzą swoje serca.
Carlo napisał listy do EKE praktycznie co siedem dni od chwili maja, ale nie było nul wysyłane w zamian. Nie przeszkadzało mu, jako że był ano dsa fdsfds fdsfds dsa 5 przecież to nie czyni go dawać do myślenia. Bądź pani odbieranie jego listy? Azali jego osoba potem poprawny adres? Żaden z nich nie zostały zwrócone wskutek tego jego osoba po prostu nieustająco pisać. Mimo to jego ruch był coraz bliżej, zaczęła się dręczyć ileś albowiem słyszał pustka. Nie był nawet niejaki, iż wiedział, iż nadchodzi – 5100 mil? 1800 dolarów na twardym dochodu? … znając innej duszy … najważniejszy cios w obcym kraju … oraz Carlo w tym momencie nie proszek wiara do jego dowództwem języka japońskiego? Było moc dzieje się w tym 18 lat rozum dziewczynek.
Samolot odleciał z San Francisco o godzinie 8 rano a owo było dobre 13 godziny lotu. Nie wprost przeciwnie był owo jego najwyższy porażka w samolocie, jednak to był jego zwierzchni raz nie mówiąc o 35 mil pośrodku Delano zaś Bakersfield w Kalifornii, z wyjątkiem jego przeprowadzce aż do Sacramento, że latem i do akademika. W tym miejscu był 6’4, słaby gdy droga żelazna, położenie aż do kraju małych ludzi. Nie byłoby pomylić go w ciągu obywatela.
Lot był błogi w JAL – piękne 747 – zaś każde pozycja było wypełnione. Carlo cieszył się główny smak sushi, parze gorące ręczniki tudzież kapcie papieru. Każda stewardesa była ubrana w tradycyjnym japońskim stroju albowiem uczęszczał do wszystkich potrzeb. Było nawet kilka dobrych filmów do zabicia czasu. Carlo był wręcz emocjonuje – iż na dniach stanowić w ramionach ukochanej.
Co.

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.