Robo Fish to rybka imitująca prawdziwą, która za pomocą sensorów i mechanizmów porusza się jednakowo do prawdziwej rybki. Dlatego też istnieje ewentualność zaproszenia do swojego akwarium więcej niż jednej rybki, występują one w 8 różnych kolorach.

Głębiny mórz i oceanów od zawsze były dla ludzkości zagadką oraz inspiracją. Wszystkie okazy mieszkania morskiego kuszą swoją wielobarwnością i rozmaitością a ludzie oczarowani podziwiają je w prawdziwym środowisku czy też oceanariach. Tym, którzy pożądają posiadać ździebko morskiej rzeczywistości bliżej siebie, muszą starczyć akwaria wypełnione po brzegi rybkami. Niestety akwarystyka nie przynależy do najtańszych zainteresowanie. Nasze akwarium prócz rybek musi obejmować natleniacze, elementy dekoracyjne oraz co najważniejsze, wystawia nas na ciągłe koszty utrzymania.

Istnieje na to sposób! Zabawka Robo Fish wywoła, iż Twoje dziecko będzie mogło zaopiekować się akwarium pełnym morskich stworzeń, które narażą domowy budżet jedynie na koszt zmiany baterii.

Robo Fish to rybka kopiująca prawdziwą, która za pomocą sensorów i mechanizmów pływa jednakowo do prawdziwej rybki. Zatem też istnieje ewentualność zaproszenia do swojego akwarium więcej niż jednej rybki, występują one w 8 różnych kolorach.

Zabawka sprzedawana jest w 2-óch kompletach:

Mały zestaw zawiera rybkę i baterię. Duży zestaw zawiera rybkę, baterię i akwarium.
W każdym z kompletów znajduje się podstawka umożliwiająca trzymanie rybki poza wodą.
Zabawka ta jest bez wątpienia wybitnym wyborem dla dziecka, które chciałoby zająć się kiedyś pierwszym zwierzęcym kompanem. Robo Fish nie potrzebuje mnóstwo uwagi a daje wybitnie przyjemnych odczuć wizualnych i estetycznych. Kolory w jakich wykonane są rybki są niezwykle energiczne i jeżeli wykonamy nasze akwarium więcej niż jednym typem będzie się ono prezentować rewelacyjnie.

Robo Fish sprawdzi się również jako prezent dla kogoś, komu prawdziwe akwarium, ze względu na swój duży rozmiar – nie zmieściłoby się w mieszkaniu. Rybki można wpuścić do dowolnego, szczelnego i szklanego naczynia i ustawić w miejscu, w którym będą prezentowały się najlepiej.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.