galerie

udał się do premiera Wielkiej Brytanii spośród Szklana pułapka 4.0 w nocy pełne oczekiwania a oczekiwania. wszystkie gwiazdy dawny tam zaś się stał nieco metrów od czasu samego człowieka , Bruce Willis , było całkiemdobre węch . zanimfilm został pokazanyobsada i reżyser zrobił parę krótkich wprowadzeń a jedna przedmiot uderzyła mnie w wyższym stopniu niż większość .. śpioch Wiseman,reżyser powiedział, iż był “bardzo zdenerwowany ” o pokazanie filmu. Owo nie wróży poprawnie , bowiem jestem zdania, że ​​jeślidyrektor dano szansę wyreżyserować film w pewno największym filmie akcji franczyzowych dookoła jednej spośród największych gwiazd na świecie , natomiast także spośród ogromnego budżetu a będzie rozumować , iż nie mogę się doczekać, iżby zademonstrować ludziom . pył regulacja stanowić zdenerwo wany, gdyż ostateczniefilm nie ma przynieść codie hard fanem chce .
w pojedynkę uważam, iż to trudne aż do połączenia tego filmu aż do poprzedniego trzech, z których jestemwielkim fanem . czasami po prostu nie czuję się podczas gdy Die Hard folii twardej zaś myślę, że krocie z nich ma koalicja z tym, że podczas gdy myślę, iż John McClane , myślę, że oddala linii włosów zaś borderline alkoholowych , w przeciwieństwie aż do ogoloną głową natomiast kawa na ławę wysoko sprawniejszy a ” cooler ” patrząc współczesny McClane dni .. i w wyższym stopniu na miejscu nie kaftan !
film spośród drugiej strony robi Stage w każdym calu ogromne i skomplikowane sceny akcji natomiast jestmile widziane sceny spośród Kevin Smith . jeśli obok sąrazem ćpunem działania natomiast nie mają prędki interes w byle co innego , aledziałanie owo jest owo celuloid w celu Ciebie , jako że jest to 2 godziny nieustannego działania, i owo znaczy nieugięty.

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.