mężczyzna- gadżeciarz jakich mało

Pamiętajmy jednak, że logowanie się na strony sklepów elektronicznych i kupowanie czegokolwiek z nadzieją, że uszczęśliwimy każdego faceta, może skończyć się kompletną porażką. Pośród akcesoriów komputerowych, obok CB radia możemy natknąć się na przekaźnik a jeszcze dalej może znajdować się przetwornica, co z zapewne nie jest gadżetem, a zwyczajnie potrzebnym elementem wybranych urządzeń.

Twierdzi się, że trudno jest sprawić jakikolwiek prezent mężczyźnie, z którego byłby uradowany. Ja jednak uważam, że nie trzeba sie nawet zbytnio starać, a uzyskamy efekt o jakim nawet nam się nie marzyło. Nawigacja- wydaje mi się, że nie jeden facet z przyjemnością pobawiłby się takim nowym sprzętem. Bez znaczenia czy miał już kiedyś jakikolwiek system nawigacji GPS czy też nie.

Kobiety nie znają się na elektronice. Z pewnością duża część nie wie, co to jest DVB-T czy SAT, za to już słowo kabel rodzi już jakieś skojarzenia. Są też urządzenia lub technologie, o których gdzieś już usłyszeliśmy tylko nie wiemy gdzie, na przykład LED często przywoływane jest w reklamach telewizorów, dla nas oznacza tyle co LED. Jak zatem mamy dzielić miłość facetów do elektroniki skoro nie rozumiemy często podstawowych rzeczy?

Sprawa auta wygląda kompletnie inaczej niż sprawy związane z miłością do nowinek technologicznych. O ile alarm, akumulator to konieczne elementy każdego samochodu, tak car-audio to już wspaniały dodatek, który dla faceta jest powodem do dumy. Doskonalenie i dopieszczanie swojego auta dla wielu z nich jest poważnym hobby, którym w późniejszym czasie będzie mógł się pochwalić znajomym.

Kupując mężczyźnie nowe CBradio czy inwestując w nowy głośnik do auta należy nie zapominać, że każde urządzenia posiada określone parametry, na których my, kobiety, niekoniecznie musimy się znać. Warto więc poprosić o radę kogoś kto jakąś wiedzę w tej dziedzinie ma. Bo zakupując nieodpowiednie głośniki równie dobrze mogłybyśmy kupić transformator…Dla mężczyzn parametry mają wielkie znaczenie.

Tags:

Comments are closed.