Plisy, verticale, moskitiery

Wymiany zużytych lub uszkodzonych akcesoriów oraz elementów rolet na nowe, modernizację rolet polegającą na przeróbkach rolet z obsługi ręcznej na elektryczną. Modernizacja i rozszerzenie istniejących systemów sterowania. Odnawianie rolet polegające na wymianie zużytych lub zdewastowanych kurtyn rolet, skrzyń, prowadnic i innych elementów zewnętrznych na nowe.Wymiany zużytych lub uszkodzonych akcesoriów i elementów rolet na nowe, modernizację rolet polegającą na przeróbkach rolet z obsługi ręcznej na elektryczną. Modernizacja i rozszerzenie istniejących systemów sterowania. Odnawianie rolet polegające na wymianie zużytych lub zdewastowanych kurtyn rolet, skrzyń, prowadnic i innych elementów zewnętrznych na nowe. Rolety, moskitiery, plisy, żaluzje

Moskitiery rolowane – siatka umieszczona w kasecie montowanej nad oknem. Po bokach montowane prowadnice zapewniające doskonałą szczelność moskitiery. Po rozsunięciu moskitiery siatka jest mocowana do specjalnych uchwytów w dole prowadnic a zwijana jest za pomocą mechanizmu sprężynowego umieszczonego w kasecie.

Markizy to idealny sposób na zadaszenie dużych powierzchni tarasów, balkonów, ogródków, wystaw sklepowych. W dni słoneczne zacieniają, kiedy pada chronią przed deszczem, a kiedy jest pochmurno, zwinięta markiza nie pozbawia wnętrz światła dziennego.

Moskitiery drzwiowe – siatka rozpięta na szerokim profilu aluminiowym tworzy dodatkowe drzwi otwierane na zewnątrz. Samozamykające zawiasy pozwalają w razie konieczności, na Banalny demontaż.
Moskitiery

Rolety dyień noc charakteryzują się zastosowaniem wuwarstwowej tkaniny w pasy o różnej przepuszczalności światła. Dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału możemy uzyskać skutek podobny do występującego w żaluzjach poziomych.
Rolety dzień noc

Tags:

Comments are closed.