walki

Remake Pehlam hit wielgachny ekran natychmiast dzisiaj tudzież nie było warte wszystkich hype owo wpłynęło . Kawałek ziemi ma taką samą formułę gdy jego zwiastun, mimo to nie ma ani polskiej bądź wyrafinowania .

Co początkowoaction / adventure pstryczek w 1974 roku stał siębuczenie talkathon pośrodku owo dwie główne postacie Walter Garber ( Denzel Washington) zaś psychopata ” Ryder ” ( John Travolta ) . Angażują się w paraliżujący zamian , że będzie Kasztelan załamanie w siedzibą w krótkim czasie.
Prawda,skrypt jest wystarczający , niemniej jednak myślę, iż większa część widzów spodziewaliśmy się więcej akcji tudzież emocji , zaś nie werbalne judo tudzież będzie nadzwyczaj zrezygnowany .
W 1974 Odsłona Walter Matthau był pewny siebie a autorytatywny siebie , na przestrzeni podczas gdy Robert Shaw obojętny zaś interesowny. Oba znaki uzupełniają się nawzajem . W tym momencie mamy aż do Waszy ring ngtonu jak urażony paniką “co mam teraz poczynić ” gatunek natomiast Travoltamordercze czubek , które nieczęsto wybuchypasażer po prostu obudzić nas z letargu .
W miarę rozwoju postaci , nie ma nikogo . Nie dbamy o zakładników , albowiem są barbarzyński nam za pomocą . Nawet inni porywacze są wręcz przeciwnie rekwizyty wędrówek kompletu obok Washington zaś Travolta prowadzenia pogaduszek .
Dwaj duże punkty filmie są , gdy samochód kolej podziemna jest uwolniona w celu wysokiej prędkości jazdy po opuszczenia z wykorzystaniem porywacze a odebranie życia dwóch porywaczy w siatkówkę kul przypomina Wild Bunch . Inne niż owo ,Flick jest całkiem monotonny .
Jakiś wyraźny omyłka , jednakowoż żeby egzystować zauważonym za pośrednictwem dzisiejszych doświadczonych widzów podczas gdy Garber jest wręczył oręż za pomocą policjanta , kto następnie demonstruje instrukcję bezpieczeństwa , fatalnie na owo. W dalszym ciągu morphs rewolwer aż do typu bez instrukcji obsługi. Naprawdę cóż , owo jest Hollywood .

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.