atrakcje

Nie idź zobacz 2 Transporter , jeśli: Jesteś jedną spośród tych osób, do którychfilm musi egzystować w 100% realne , czy też wnioskować o klisza akcji zdobrze napisana , inspirującej fabuły . Jeżeli możesz zlekceważyć te dwa problemy ,Transporter 2 jest doskonałym dywersji .
Film otwiera Franka Martina , w niepojęty tryb na Florydzie . Jego osoba jest wypełnienie z wykorzystaniem “przyjaciela ” ( drugi raz, nie wyjaśnione ) zaś jazdy syna lekarstwo środkiem polityki USA aż do natomiast ze szkoły . Oczywiście złe kolumbijskich b noclegi aronów narkotykowych mocno trzymać dziecko natomiast zainfekować go z rosyjskim wirusa broń biologiczną , którą przechodzi aż do swojego taty tudzież innych wysokich facetów narkotyków aż egzekucyjnych. Z tego , że celuloid staje się dziwne.
ów klisza jest klin pełne niesamowitych scen akcji , przede wszystkimsceny ówczesny Frank stosuje Beatdown kilku facetów z Firehose , ascena, w której bije się z górą facet a spada łodzi na niego.
to nie jest intencjonalność człowieka klisza , ani nie twierdzą, iż był . Słuszny podejście na odebranie życia godzinę tudzież pół .

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.