filmiki

Owo bezmyślne rozrywki … jeśli lubisz tego rodzaju rzeczy . I to jest niejasno zabawne . Wszak przygłup. . Niewiarygodnie głupie
Tudzież to są powody, w celu których : .
1) redaktorzy uważali, że obracając się na ekspozycji natomiast kontrastu bardzo wysokifilm musiałby iż glamour 007 czują do niego

Wrong, owo w istocie jest przesadzone . Powstałe w kobiecej złoczyńcy raziepaskudztwo itrzeba przenosić szkła obowiązkowe .
2 ) Fizyka nie ma zastosowania aż do żadnego z akrobacje ! Jazdy jest będący w modzie … Stratham tudzież wprawa walki imponujące … jednak ma” Przycupnięty tygrys, ciemny smok ” czują do niego ( niewidoczne buty rakietowe ? ! ) Tudzież TBH nie robi ‘ t pociągnąć go porządnie . Akobieta villain jest … niektórzy mówią, bielizna, pistolety tudzież bezmiar brudnej eyeliner jest gorące ( zaś teoretycznie jest ), tymczasem wyraźnie mówiąc byłem z większym natężeniem wpadki zirytowany .
3) Wykłady jest jeden gigantyczny obmierzły frazes ; .
” Frank Martin : Obawiam się, iż posuwanie się został odwołany. Gianni : Obawiam się, że * ty * nie został odwołany! ”
” Wolałbyś egzystować powolnie … jednakowoż nieżywotny? ” … i” dobre istnienie . Co spośród niego zostało . . ”
Autentycznie przerażająca
drugiej strony , lubię stosunki pomiędzy Stratham natomiast młody człowiek chłopak na początku – urodziwy w humorystyczny metoda (gra enigma ) i Tudzież iż istnieje parę przyzwoitych aktorów w nim.
teren był moralny w teorii , myślę, że to była tylko jego wykonanie , które śmierdziało . Jednak nie mogę zakomunikować , azali miała płeć słaba znajdować się traktowana na serio , czyreżyser wiedział, że to jeden wielgachny dowcip?
Co ano przechowywane ów klisza na powierzchni dla mnie wprawdzie byłfrancuski glina ( Stratham ” , kompan s ) . Jest owo jakiś spośród niewielu obszarów, gdzieskrypt nie inaczej pracowali . Kocham tego faceta !

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.