Gdańsk

Nul nie mówi 1980 thrillera kiedy niezwykłe zdarzenie dwóch policjantów , którzy nie chcą pracować ze sobą, forsowny aż do pracy ze sobą, wyjątkowo, podczas gdy niejaki spośród nich jest asfalt, adrugi jest Mel Gibson z włosami .

nie ma mrowie do powiedzenia na rzecz ” Zabójcza oręż ” , inne aniżeli owo , jednak to odpowiednio . Riggs oraz Murtaugh ( Gibson a Glover ) owo bez wątpienia pewien spośród najlepszych duetów w historii. Wszakże ich chemia była spektakularna dosyć tego, ażeby o trójka więcej sequeli . Toż dlaczegoaging, sceptyczny bambus istota ludzka prawidłowo kooperować z młodszym , lekkomyślnej , samobójczej biel facet ? Jest to ogromny przeciwieństwo, jaki dociera aż do szerokiego grona odbiorców .
Powodu , gdy różne są oba bohaterowie podłączyć aż do każdego, niemniej jednak to jest w istocie więcej o tym, podczas gdy to pewien człowiek pocięty na dwoje części . Wszyscy mają bardziej ugruntowaną postrzeganie naszego życia oraz naszej pracy , takich gdy Murtaugh , atoli jestczęścią nas , że chce ży morze ć na krawędzi tudzież sprawiać rzeczy śmiałe metoda. Owo jestcała impuls scenariusza Shane’a Blacka , który podsumowuje to porządnie na końcu.
Bez wątpienia owo nie boli , iż proszek pewien spośród największych reżyserów tej dekady przynoszą pracę aż do życia. Richard Donner jest istotnie solidny, gdy wolno zdobyć , gdyby chodzi o działania. Acz niektóre sceny są asertywność ” zachciej ocalić owo nieczynny w latach 80. ” materiału , Donner robi niemało , aby przedstawić, jak bardzo analogiczny Riggs i Murtaugh są z kamer a zdjęć , które porównują je równie .
pole jest rzeczywiście tylkopojazd gwoli tych znaków do interakcji. Wydaje się, iż za każdym razem dwaj iść kędyś , iż są uruchamiane otwarcie do sekwencji działań . Nie ma set up , w istocie budowla zasilanie , cokolwiek po prostu eksploduje i naraz tamhelikopter istrzelanie facet na nich. Owo cokolwiek śmieszne natomiast źli w wyniku wydają podejście w lewym polu , aliści chodzi o owo , podczas gdy Murtaugh tudzież Riggs odpowiedzi na wszystkie te wydarzenia oraz gdy są one zmianie. My po prostu napełniać się wspaniałe 80s strzelanin po drodze.

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.