Refinansowanie zmniejszenie rat kredytu

Sprawa z reguły wygląda tak: zaciagamy kredyt w banku, nabywamy lokal mieszkalny i spłacamy kredyt przez 25 lat, a tak być musi… Generalnie zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego to tylko początkiem naszej znajomosci z doradca kredytowyalbo przynajmniej dla niewielu z Nas. Dla wszystkich, ktorzy starają się dbać o dobro swoich finansów osobistych i nie pozostawiają swojej przyszłości losowi…

Powody do polepszenia warunków kredytowych dla Nas oferowanych przez bank może być wiele: chociażby wzrost zarobkow, wzrost wartości domu. Jest jeszcze wiele innych powodow dla ktorych banki moga zaproponowac nam nowe warunki kredytu. Najlepiej spotkać sie z doradca kredytowym i poznac szczegoly nowego kredytu. Moze okazac sie, iz uda Ci sie zaoszczedzic nawet do 400 zlotych miesiecznie.

Z doświadczenie wiem, że każdy kto wzial kredyt mieszkaniowy po roku, moze z ponownie skontaktowac sie z doradca kredytowym i porozmawiac o warunkach kredytu refinansowej, czyli przeniesienia swojego kredytu do innego banku na dogodniejszych warunkach.

W dzisiejszych trudnych czasach najszybszym rozwiazaniem dla wielu mlodych ludzi na zakupienie własne miejsce zamieszkania jest skorzystanie z kredyt hipoteczny. Pomimo, że jest to tak popularne rozwiązanie finansowe pozwalające nam na spełnienie swoich marzeń, to nie każdy kto z niego skorzysta wie co dalej powinien z nim zrobic?

Niby mało prawdopodobne, aby przez ten rok coś się zmieniło. Otóż tak samo byłem zaskoczony, gdy rok temu gdy zaczynałem swoją przygodę z doradztwem finansowym sprawdziłem możliwości refinansowania kredytu moich rodziców, a efektem tego refinansowania było zmniejszenie raty o 400 zł miesięcznie. Czy to dużo? Sam/a oceń… Według Nas nie ma się nad czym zastanawiać, ale decyzja należy do Was. Jeśli Was nie przekonałem to szkoda, jeśli natomiast chociaż zaciekawiłem to bardzo dobrze.
Gorąco namawiamy do spotkania ze swoim doradcą finansowym

Tags:

Comments are closed.