Tanie noclegi w Beskidach

Zastanawiasz się gdzie spędzić urlop? Letnią porą najczęściej wyjeżdżamy nad morze, zimą natomiast wybieramy się w góry. Właściwie to w górach sezon trwa non stop. Zimą przyjeżdżają głownie miłośnicy “białego szaleństwa” latem natomiast spotykamy dużo amatorów wędrówek górskich. Ciekawą ofertę posiada miasto Ustroń położone w Beskidach

W Ustroniu nie można się nudzić, zarówno latem jak i zimą miasto organizuje wiele ciekawych imprez dla odwiedzających turystów. Ustroń dysponuje dwoma dużymi amfiteatrami, gdzie odbywają się różne imprezy, koncerty, występny gwiazd. Uzdrowisko zaprasza turytów przez cały rok kalendarzowy. W mieście znajduje się wiele sklepów jak i barów, restauracji, karczm góralskich, w których można skosztować prawdziwe góralskie dania.

Ustroń jest jedną z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Miasto położone jest w Beskidzie Śląskim nad rzeką Wisłą pomiędzy dwoma szczytami górskimi – Wielką Czantorią 995 m. n.p.m. i Równicą 884 m. n.p.m. Ustroń stanowi idealne miejsce do wypoczynku a także świetną bazę wypadową do sąsiednich miejscowości Beskidzkiej Piątki (Wisły, Szczyrku, Brennej i Istebnej) jak również do Czech i na Słowację. Uzdrowisko posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę i cechuje się wyjątkowymi walorami turystycznymi.
Zlokalizowanych jest tu wiele wyciągów narciarskich i tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, dostępne są także liczne szlaki przeznaczone do wędrówek pieszych. Do Ustronia można wygodnie i szybko dojechać, z centrum Polski wiedzie dwupasmowa droga szybkiego ruchu.

Ustroń oferuje bardzo dobrze rozwiniętą bazę noclegową. Każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie. Ustroń oferuje noclegi zarówno dla bardzo bogatej klienteli jak i osób trochę mniej zamożnych. Oprócz dużych komfortowych hoteli można też znaleźć noclegi w pensjonatach czy ośrodkach wczasowych tanie noclegi Ustroń.

Noclegi w ośrodkach wczasowych Ustroń Jaszowiec noclegi i pensjonatach są zazwyczaj znacznie tańsze niż w dużych hotelach. Pokoje w tego typu obiektach są najczęściej niewielkie ale dość bogato wyposażone. W zasadzie wyposażenie pokoi niewiele się różni od wyposażenia w drogich hotelach.

Tags:

Comments are closed.