Płyty eko jumbo producent

Płyty ażurowe i ozdobne mają szkielet zbrojeniowy na całej powierzchni swojego kształtu (wzoru). Słupki betonowe wzmocnione wytrzymują duże obciążenia. W płytach zastosowanie mają kraty zbrojeniowe. Wszystko to sprawia, że produkty są bardziej wytrzymałe i odporne na pękanie. Naszym celem jest dowóz ogrodzeń najlepszej Jakości.

Proces produkcji – Produkcja elementów ogrodzeń betonowych odbywa się metodą “zawibrowywania” zbrojenia w betonie. Wszystkie elementy są wzmacniane poprzez zbrojenie. Szybki montaż – Pomimo znacznej wagi ogrodzenia jego montaż jest dość prosty. Po przygotowaniu terenu przystępujemy do wykopania otworów pod słupki. Wypoziomowane słupy zalewamy betonem, pamiętając aby włożyć dolną płytę w każdym przęśle. Po zastygnięciu betonu wsuwamy resztę płyt do żądanej wysokości. Próbki betonu poddawane są regularnym kontrolom wytrzymałościowym w specjalistycznych laboratoriach.

płoty betonowe odznaczają się różnorodnością stylów, form, kształtów. Odpowiednie wykonanie mieszanki betonowej, zagęszczanie, wibrowanie i procesy schnięcia utwardzają każdy element i mają wpływ na jego jakość. Kolejnym walorem odróżniającym nas od innych wyrobów, jest zastosowanie gęstych zbrojeń.

płoty betonowe to najtańszy obecnie sposób grodzenia, a zarazem cieszący oko swym wyglądem i różnorodnością. ogrodzenia z betonu wykorzystywane są do odnawiania starych ogrodzeń, niewielkich działek czy ogródków. Ale stanowią one również element większych inwestycji takich jak duże ogrody czy posesje, tereny leśne, działki rekreacyjne bądź powierzchnie przemysłowe.

Co sprawia że ogrodzenia betonowe są tak atrakcyjną formą grodzenia?
– niskie koszta zakupu i montażu, – duża stabilność i wytrzymałość, – dostosowanie wzoru ogrodzeń do potrzeb przejrzystości bądź zachowania prywatności swojej posesji, – brak konieczności późniejszej eksploatacji, – możliwość wykonania dowolnej wysokości ogrodzenia

Tags:

Comments are closed.