podróż do Holandii

Martin Scorsese sporządziła zapowiedzią tego filmu w ramach ” Oburzony wół “. On zapowiadał sitwa jak bohaterów , zaś i trifecta w siebie , DeNiro i Pesci ( Wściekły wół , Chłopcy spośród ferajny, Kasyno ) .
Po co komparacja Goodfellas aż do Ojca Chrzestnego ? Dwa doskonale różne scenariusze , reżyserów, tudzież kapela aktorów. Krytyka powinna stanowić umieszczona spośród w wyższym stopniu centered wspólności ( reżyser, scenarzysta ) , zamiast takiego gereral gatunku filmowego jak ” sceniczny zbrodni / mafii ” . Owo sprawia, iż ​​bardziej w celu porównania niżodpychając kina , albowiem owo nie jest byt, co w tym momencie widzieliście ( Boże uchowaj , jeśliby filmy są Holandia zgadywać, iżby istnieć oryginalnym w pewnym kontekście ! ) .
Goodfellas
jest po prostu genialna . Film jest imponujący oraz Scorsese jest mistrzem głosu powyżej narracją . Jego osoba jestguru harmonogramu martwych klatek oraz daje większą plus do takiego ciemnego oświetlenia . Komput podmiotów , nie wolno sprostować, we własnym sławy natomiast ściśle mówiąc głębokich bohaterów aż do przedstawiania . Akcja , która się interesuje sprawia mniej męczące . I muzyka określa epokę czasu , kto pomaga doprowadzić do realizacji znaków / wydarzenia coraz z większym natężeniem błogo .
Scorsese jest człowiekiem o wszystkich filmach. Obserwuje go , uczy go , uczy go , natomiast wie, podczas gdy przerobić go w jego własne. Goodfellas jest po prostu genialna .

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.