Toruń

Co mogę ogłosić o tym klasycznym filmie gangsterskim ? Ma całokształt – realistyczne tudzież interesujące postacie , mnóstwo przemocy , bezlik komedii – owo jest właściwie świetne.
( MOŻLIWE SPOILERY ) Każda bohater literacki w tym filmie jest kapitalnie . Zajmie to mi całą książkę zaakceptować postaci w filmie . Wszystkie dawny wspaniałe. Joe Pesci w charakterze Tommy De Vito byłabsolutny psycho w tym filmie . Znaki naprawdę musiał obserwować owo, co mówią wokół niego. Minimalny w najwyższym stopniu cnotliwy komentarz wysłuchany za pośrednictwem De Vito wysłał go do wściekłości , a on ranił , domyślać się zaś zakatrupić każdego, kto skrzyżowanymi him.This jest najlepszą częścią kiedy tylko grał Joe Pesci w mojej opinii.
Robert De Niro jako James Conway był Turystyka również z klasą . Nieopodal , iż nie prawdopodobnie istnieć zaklasyfikowany jak psycho był dość przerażające tudzież nieprzewidywalne w czasie. Kiedy całość rozpoczął , był średni oraz paskudne .
Każda scena w tym filmie jest świetne, w związku z tym trudno byłoby posłać poszczególne sceny . Podobała mi się scena, w której młodzik Henry Hill proszek wpadkę na nie uczęszcza do szkoły . Egzamin wysłała list do ojca, Henry’ego zaś jego ojciec dał mu bicie. Dlatego wiesz, co się stało nadal ? Henry przyjaciele gangster złapał listonosza , chamski go i uprzedzić go, tak aby nie dostarczać w tym momencie więcej listów szkolnych aż do domu Henry’ego. To był wręcz przeciwnie jakiś z wielu świetnych scen w tym filmie.
Nie dam aktualnie więcej het, jakkolwiek po prostu ogłosić, iż o ile jesteś fanem filmu owo musisz na owo oglądać , przedtem spozierać zero innego.

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.