atramenty

I po uderzenie zwierzchni wprowadzono do Psycho , gdy byłem jej części w telewizji , byłem o 6 , gdy arena prysznic przyszedł na , zamknąłem oczy , oraz pozostał tam , przytulanie mojego ojca , dotykając moje lata , to było ściśle mówiąc przerażające. Tymczasem to, co faktycznie mnie przeraziło , nie był zjawisko, żezabójca morduje kogoś w wannie , alemuzyka. Krzyczy intonacja skrzypiec jest jednym spośród, o ile nie,najbardziej uznany dzieło ever , jaki został skopiowany do innych filmów , takich kiedy ” Carrie ” oraz ” The Amityville Powieść grozy ” .
Anthony Perkins ma wielk tonery ie obowiązek właściciela motelu – Norman Bates . Wydaje się sympatyczny,miły młokos człek , jakkolwiek jest dręczony przez swoją chorą matką , która stale stoi siedzenia w ową stronę, patrząc spośród okna sypialni ” domu Psycho ” jest także doskonałym strzał .
Janet Leigh jest fajnie w tym filmie podobnie, gdy ucieka zanim policją , w istocie można wyniuchać bojaźń , a wydaje się płeć nadobna i jazdy aż do szaleństwa na
ów olśniewający klisza Hitchcocka , zaś w przyszłości , krocie innych horrory zostaną zapomniane , będzie stanąć oraz pozostanie uznany jako niejaki z największych filmów, jakie kiedy tylko powstały !

Tags: , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.