Hale magazynowe produkcja wynajem

Konstrukcje do wynajęcia Systemy przeznaczone do wynajęcia dostępne są w rozmiarach do 100m2 i ponad z przeznaczeniem na dowolny okres czasu. Dzięki temu możecie Państwo w dogodny sposób tymczasowo skorzystać z zadaszonego pomieszczenia przez określony czas, a po upływie wynegocjowanego okresu na miejsce przybędzie nasz zespół, który rozłoży konstrukcję i pozostawi wolne miejsce. Zakup konstrukcji W porównaniu z bieżącymi budynkami poprzez zakup tymczasowych systemów można zaoszczędzić znacznie więcej czasu i środków finansowych. Z możliwości tej najczęściej korzystają klienci, którzy szukają długookresowego rozwiązania na okres od 12 miesięcy i dłużej. Jeżeli konstrukcja nie jest już potrzebna, może być zmagazynowana w celu przyszłego użycia, przemieszczona na inne miejsce lub odkupiona przez firmę.

NAMIOTY produkowane a naszej firmie są wykonywane, według wymogów Polskiego Komitetu Normalizacyjnego PN-EN 13782:2007 na profilach nośnych aluminiowych ekstradowanych. Wszystkie części łączące są wyprodukowane ze stali, ocynkowanej ogniowo.

NAMIOTY, Hale Magazynowe, Hale Namiotowe mogą być montowane na fundamencie jak i bez, można je montować na kostce brukowej, murawie, betonie lub gruncie. Zmienia się tylko sposób przytwierdzenia do podłoża. Wszystkie nasze budowle mają system modułowy i można je wydłużać w nieskończoność, lub skracać. Szerokość namiotu uzgadniana z klientem. Całość konstrukcji jest bardzo mobilna, można ją szybko zbudować, lub złożyć i zmagazynować.

Namioty w tym systemie można spotkać w całej europie. Nasze namioty posiadają projekty budowlane dla wszystkich stref atmosferycznych. Wszystkie hale oprócz pokrycia plandekowego PVC, mogą być pokryte blachą trapezową, lub poliwęglanem. Ściany pokryte PVC, blachą trapezową, lub wyizolowane podwójną blachą wypełnioną pianką poliuretanową, lub styropianem. Na wewnętrzna powierzchnię dachu można podwiesić tkaninę, która przed kondensacyjną

NAMIOTY, Hale Magazynowe nie posiadają podpór wewnętrznych, są natomiast wyposażone w napinająco – podporowy system ścienny.
NAMIOTY mogą mieć bramy rozsuwane na rolkach, okna, świetliki, kotary, lub ręcznie rolowane bramy, oraz drzwi dla personelu.
Na Namiotach można nanosić reklamy poprzez zastosowanie druku kolorowego.

Tags:

Comments are closed.