Kulturalna strona Bielska-Białej

Takiego wydarzenia Bielsko do tej pory nie miało w kalendarzu swoich imprez. Dzięki inicjatywie właścicielki Studia Mikstura, festiwal Babskie Bielsko ma szansę zagościć na stałe w stolicy Podbeskidzia. Ponadto dla każdej kobiety Bielsko już niedługo będzie mogło zaoferować pierwszy lokalny portal dla pań.

Obecnie dla mieszkańców Podbeskidzia głównym źródłem informacji o lokalnych wydarzeniach, firmach, imprezach jest portal internetowy bielsko.biała.pl. Nowopowstający portal będzie skierowany, podobnie jak festiwal Babskie Bielsko, przede wszystkim do kobiet. Panie będą mogły znaleźć tam nie tylko ciekawe artykułu czy informacje o interesujących wydarzeniach, ale również bazę firm oferujących produkty i usługi, które szczególnie mogą je zainteresować. „Babskie Bielsko” zatem to nie tylko nauka i zabawa, ale również informacje i porady.

W każdym mieście obecna jest kultura i rozrywka. Bielsko oczywiście oferuje wiele interesujących wydarzeń dla swoich mieszkańców i przyjeżdżających turystów. Jednym z nich jest festiwal Babskie Bielsko. Kobiety z całego Podbeskidzia mogą w czasie jego trwania uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach.

Ponownie, w dwa ostatnie weekendy maja, dla każdej kobiety Bielsko będzie miało do zaoferowania liczne atrakcje. Nauka przyrządzania sushi, tworzenie torebki z filcu, czy zgłębianie tajników komponowania ubioru, to tylko nieliczne przykłady tego, co będzie się dziać na warsztatach.

Babskie Bielsko jest tak skonstruowane, żeby mogły wziąć w nim udział wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, wykształcenia, zamożności. Najważniejsza będzie dobra zabawa i nowe doświadczenia. Bielsko przez kilka dni będzie w rękach pań.

W Bielsku – Białej większość mieszkańców to przedstawicielki płci pięknej. Ponadto znaczna ich część to osoby przedsiębiorcze, wykształcone, ambitne. Dlatego nie dziwi fakt, że o słuszności takiej imprezy Bielsko przekonało się już podczas pierwszej edycji, kiedy to Babskie Bielsko pomimo niewielkiej promocji, zainteresowało ok. 120 pań.

Tags:

Comments are closed.