produkcja zrębki mus-max.pl

Nasza firma prowadzi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rębaków mobilnych i bębnowych MUS-MAX na terenie Polski. Jako jedyni importerzy oraz autoryzowanym serwisem renomowanych rębaków do drewna firmy Mus-Max posiada nasza firma. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w razie problemów lub ewentualnych pytań.

Redukcyjna skrzynia biegów i przekładnia planetarna są napędzane przez olej silnikowy. Niezwodne zawory Danfoss PVG płynnie sterują wlotem. Kabel wyłączający rynnę wprowadzającą powoduje podczas pracy błyskawiczne zatrzymanie pasa wlotu do obsługi ręcznej. Rębak wyposażony jest w zdalne sterowanie, który posiada elektroniczną kontrolę zależną od obciążenia, z licznikiem dni i godzin pracy. Niskie koszty utrzymania i długą żywotność są gwarantowane.

Walec rozdrabniający oraz 2 metrowa taśma łańcuchowa zapewnia niezawodne podawanie materiału do krojenia do bębna rębaka i umożliwia wydajność rozdrabniania do 60 m3/h. Wytwarzane są trociny „G30”, o równomiernej strukturze i w niewielkich, drobnych częściach. Każdy rębak LZ WT 7 ma zamknięty układ hydrauliczny.

Profesjonalne rębaki mobilne – bębnowe firmy Mus-Max do produkcji zrębki charakteryzują się wysoką jakością, otrzymanym czystym produktem jest wytworzone biomas zrębek.Jesteśmy głównym importerem i serwisantem rębaków mus-max do produkcji zrębek. wysokiej jakości kalorycznej zrębki są idealnym produktem do sprzedaży. Firma Mus-Max działając na wielu rynkach europy i poza europy zbiera opinie jak i uwagi do poprawy wydajności produkcji zrębek i biomas przez maszyny mobilne i rębaki bębnowe. Nasze i bębnowe mogą być używane do ciągnika samochodu czy na stałe być przytwierdzone

MUS-MAX rodzinna firma od prawie 150 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie rolnictwa. Nasze produkty są wysokiej jakości dowodów innowacyjnego ducha, który prowadzi nas w naszej pracy. Orientacja na klienta w MUS-MAX nie tylko słownictwa, ale również relacje biznesowe z głównym elementem.Naszym celem jest, aby nasi klienci osiągnąć sukces z naszymi produktami. Chcemy naszym klientom łatwy dostęp do pracy, a tym samym zwiększyć ich jakość życia. To daje im szansę, z drewna, a techniki kiszenia i mechanizacja [link=http://mus-max.pl]rębaków i usług pokrewnych poprzez usługę.

Tags:

Comments are closed.