REGENERACJA KASET LASEROWYCH I BĘBNÓW

Skupujemy również kasety laserowe i kartridże atramentowe. Naprawiamy drukarki i serwisujemy. Możesz także przekazać nam swój zepsuty toner, drukarkę laserową lub atramentową. Dążymy do pełnego, ale jakże żmudnego segregowania i zarządzania takimi odpadami, przez co chodź w niewielkiej ilości przyczynimy się do ochrony naszego środowiska.

Oferujemy tusze i tonery, folie, papiery fotograficzne, taśmy renomowanych firm jak Dell, Epson, HP, Hewlett Packard., Ricoh, Xerox, Lexmark, Canon, Oki, Brother, Konica Minolta, Kyocera, Samsung. Prowadzimy też skup pustych tonerów.

W sensacyjnie niskich cenach, profesjonalnie regenerujemy kasety laserowe do drukarek, a także fachowo nabijamy kartridże atramentowe. Kasety regenerowane staramy się wykonać z jak najwyższej jakości komponentów i produktów. Wykorzystujemy do tego celu specjalistyczny sprzęt i narzędzia, po czym kaseta wcale nie różni się od nowych chińczyków, a nawet oryginalnych

Sprzedajemy tusze i tonery gotowe 100% nowe, jak i regenerowane. Posiadamy materiały eksploatacyjne do drukarek i tonerów. Skupiamy się na najbardziej popularnych modelach, ale nie zapominamy o tych starszych. Produkty w naszym sklepie są robione lub zamawiane na bieżąco, przez co produkt nie jest zleżały i za to masz 100% gwarancje jakości.

TONERY, TUSZE, KARTRIDŻE, PAPIERY FOTOGRAFICZNE, CHIPY, BĘBNY, TAŚMY, REGENERACJA KASET LASEROWYCH I MODUŁÓW BĘBNA (ZNANYCH JAKO DRUM) UDRAŻNIANIE DRUKAREK ATRAMENTOWYCH TAKŻE SERWIS DRUKAREK LASEROWYCH. SKUP PUSTYCH TONERÓW.
Firma stworzona dla klientów indywidualnych, firm (małych i dużych) i wszelkiego rodzaju instytucji państwowych. Sprzedajemy tusze i tonery gotowe 100% nowe, jak i regenerowane. Posiadamy materiały eksploatacyjne do drukarek i tonerów. Skupiamy się na najbardziej popularnych modelach, ale nie zapominamy o tych starszych. Produkty w naszym sklepie są robione lub zamawiane na bieżąco, przez co produkt nie jest zleżały i za to masz 100% gwarancje jakości.

Tags:

Comments are closed.