Barmani na Wesele ? Sprawdź dlaczego warto wziąć barmanów.

W dzisiejszym społeczeństwie często narzeczni stają przed trudnymi wyborami. O ile wybór fotografa nie specjalnie trudny, wybór atrakcji weselnej pomiędzy pokazem sztucznych ogni, a barmanami jest coraz trudniejszy. Czy barmani na wesele to dobre rozwiązanie?
Przede wszystkim, musimy się dokładnie zastanowić kogo zaprosimy na Wesele. Jeśli wyjdzie tak, że zdecydowana większość naszych gości to ludzie bardzo młodzi – niewątpliwie lepszym rozwiązaniem okaże się wybór barmana. Takie usługi świadczą barmani z pasją. Powinniśmy rozważyć inną atrakcję gdy większość osób które zapraszamy to głównie rodzina i starsze osoby i najczęstszym ich wyborem padnie biała wódka.
O ile barman może przygotować drinki i koktajle dla wszystkich gości w tym nawet dzieci , o tyle biała wódka cieszy się coraz mniejszą popularnością na Weselu . Przygotujemy kilka koktajli, które zaspokoją podniebienia dzieci , kobiet w ciąży, kierowców , czy nawet najbardziej wymagających gości weselnych. Następną ważną kwestią są koszta . Wynajęcie barmanów jest kilkukrotnie tańsze niż inne tego typu atrakcje np. stół sushi. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się usługi barmanów w dużych miastach aczkolwiek coraz popularniejsze staje się także na wsi . Dodatkowym atutem zamówienia barmana jest fakt iż ok. 30 % mniej wódki jest spożywanej na stołach, dzięki czemu część kosztów się kalkuluje a goście mają atrakcję podczas trwania całego przyjęcia .

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.