Ciekawe życzenia urodzinowe na 30-tkę

Na różnorakie okazje ludzie składają sobie wierszyki. Jeśli chodzi o życzenia na 30 urodziny są jedną z najpopularniejszych form składania życzeń. Wierszyki na 30 mają tą zaletę, iż łatwo zapadają w pamięć, więc osoba, która usłyszała taki wierszyk z pewnością będzie go pamiętać. Ponadto wierszyki często ślemy przesyłając życzenia wiadomościami sms, co niestety obecnie wyparło tradycyjną, listowną formę składania życzeń.

Na wszystkie możliwe okazje Polacy ślą sobie nawzajem życzenia.Oczywiście także na na 30 urodziny życzenia bowiem stanowią dla nas jakąś dobrą, małą cząstkę własnego pozytywnego myślenia o drugiej osobie, cząstkę którą na różne okazje chcemy się podzielić. Dlatego też w naszej kulturze tak powszechnym jest na każde możliwą okazję składać sobie jak najlepsze życzenia na 30 urodziny.

Będąc solenizantem z reguły lubimy być zaskakiwani, jeśli chodzi o życzenia urodzinowe 30 lub wierszyki urodzinowe 30 którymi jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Niektóre z nich nas śmieszą, inne wzruszają, co jest ich niewątpliwą zaletą. Dlatego właśnie tak często korzystamy z wierszyków i składamy życzenia

30 urodziny są z pewnością niebanalnym wydarzeniem. Jest to pewien – umowny oczywiście – rodzaj przejścia z “młodzieńczego”, do bardziej dojrzałego życia. 30 urodziny jak każde urodziny to przecież wielki dzień dla każdego solenizanta. Życzenia urodzinowe na 30 musimy ułożyć w taki sposób aby nie zasmucić solenizanta. Częstokroć 30 urodziny kojarzą się z końcem hulaszczego,młodzieńczego sposobu życia.

Życzenia urodzinowe na 30 lat częstokroć stanowią dla nas nie lada wyzwanie. Problemem nie są osoby, które znamy jak przysłowiową “własną kieszeń” i o których marzeniach i potrzebach wiemy praktycznie wszystko. Problemem są osoby znajome, które nie są z nami tak bardzo blisko jak najlepsi przyjaciele, czy też rodzina. Wtedy można wymyślić, bądź znaleźć w internecie wierszowane życzenia na 30 urodziny, bądź też życzenia inną okazję.

Tags:

Comments are closed.