Chi Kung Kraków

Uprzejmy pan, trochę taki zakręcony chyba, opowiedział mi ze on uczy m.in. a to jest jakby rodzaj Muay Thai Kraków. Ja kompletnie nie miałam pojęcia co on do mnie mówi.

To wszytko jest takie tajemnicze i trudne ze chyba spróbuję pójść na taki trening Muay Thai Kraków.Jest to brutalna, z tego co mi koleżanki opowiadały,to chyba nie dla mnie.

Znalazłam jakąś szkołę sztuk walki. Uczą między innymi [link=http muayboran.pl ] Muay Boran. Podobno dzięki relatywnej prostocie i trybie treningowm efekty są tutaj widoczne najszybciej. W Muay Boran Kraków oprócz uderzeń i kopnięć znajduje się mnóstwo dźwigni, łamań, rzutów, brutalnych technik które powinny natychmiast zakończyć walkę.

To chyba nie dla mnie. Jak taka mała i drobna istotka jak ja ma być taka brutalna. Chyba poczytam czego oni tam jeszcze uczą. Kung Fu Kraków? Hmmm.. Proces nauczania jest tutaj nastawiony na osiągnięcie maksymalnej gibkości całego ciała, poznanie ciekawych form i technik z różnorodną chińską bronią.

Ale z bronią? jaką bronia? o nie ja nie chce się uczyć walczyć z bronią. Może coś innego? co to jest Chi Kung Kraków? W sumie chyba nawet nie chcę wiedzieć. Może lepiej poszukam czegoś co poprawi moją ogólną formę?

Pan zachwalał tez Thai Boxing Kraków. I chyba spróbuje tego. Co prawda nie mam pojęcia do końca na co się zapisałam ale doświadczenie pewne mam. Często jako mała dziewczynka okładałam brata pięściami.

Kompletnie nie wiem co ma zrobić. Skąd ja mam wiedzieć jak mam się bronić wieczorem jakby mnie zaatakował jakiś typek spod ciemnej gwiazdy. Chyba przestanę wychodzić z domu wieczorami. Ale to chyba nie zbyt dobre rozwiąznie. Poszukam w internecie może jakiś kurs sztuk walki?? Wpiszę Samoobrona Kraków.

TAI CHI Krakówo to chyba coś dla mnie. W końcu. To doskonała forma wypoczynku i relaksu dla wszystkich którzy szukają zdrowia i energii. Chyba spróbuję zadzwonić i dopytam się jakie trzeba warunki spełnić zeby móc uczestniczyć w zajęciach.

Pan wspominał dużo dobrego o TAI CHI Kraków. Mówił cos o zdrowiu i elastyczności. Dla kobiety to bardzo ważne elementy. Chociaż do końca nie wiem o co mu tak naprawdę tak do końca nie wiem o co mu chodziło.

Tags:

Comments are closed.