Dźwig HDS

Zapewniamy kompleksową obsługę od bezpłatnego doradztwa, przez wycenę po wykonanie. Dzięki naszym klientom stale powiększamy gamę naszych produktów spełniając ciągle rosnące wymagania rynku. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania zgodnie z Państwa wymaganiami i gwarantujemy wysoki poziom technologiczny.

Przedsiębiorstwo Bumar jest cenionym producentem infrastruktury przemysłowej oraz wózków transportowych. Ponadto zajmujemy się wytwarzaniem konstrukcji stalowych takich jak hale stalowe, wiaty, zadaszenia, słupy itp. Nasze doświadczenie i systematyczne doszkalanie załogi pozwala nam oferować dobrej jakości usługi wykonawcze.

Żurawie HDS są perfekcyjne do montażu na lekkich pojazdach użytkowych, takich jak pojazdy samochodowe ze skrzynią ładunkową albo wywrotką. Są to żurawie kompaktowe, lekkie, łatwe w obsłudze i nowoczesne. Maxilift dostępny jest w rozmiarach: moment udźwigu od 1 do 4 tono-metry. To stwarza że firma Bumar oferuje najszerszy i najbardziej fachowy program w indywidualnej dziedzinie. Dla Ciebie też Żurawie HDS są właściwym wyborem. Żurawie HDS spełniają najwyższe oceny H2-B3 niemieckiego Industry Standard DIN 15018.Klasyfikacja ta jest dowodem na jakość i trwałość.

Ponadto jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Henschel Engineering, która jest europejskim liderem w dziedzinie zabudów pojazdów użytkowych. Zabudowy te wytwarzane są do wszystkich wiodących producentów aut użytkowych. Firma Henschel Engineering jest dostawcą zabudów między innymi dla Fabryki Volkswagen Poznań do samochodów Transporter T5, wieloletnim dostawcą skrzyń ładunkowych do modelu VW LT oraz dla Fabryki Mercedesa do modelu Sprinter. Są to przede wszystkim skrzynie ładunkowe, wywrotki oraz skrzynie ładunkowe niskopodłogowe.

Lekki dźwig hds, łatwy w montażu i demontażu, dostępny w wielu wersjach.
Pracuje też bez zasilania zewnętrznego. Dźwig hds jest doskonałym i łatwym w użyciu mini dźwigiem dla wielu rzemieślników (a także do celów własnych), chcesz skorzystać z samochodu z urządzeniem do podnoszenia, jest to van, przyczepy lub pick-up. Dla osiągnięć, niezawodności i wykwintnych technologicznie rozwiązań, nie można się bez niego obejść.

Tags:

Comments are closed.