NetMailer kontra impleBot

Autoresponder jest niesamowitym narzędziem, które w bardzo krótkim czasie, może Ci zapewnić wręcz niesamowite zyski i korzyści, które będziesz czerpał do końca życia. Napisałem to nie tylko po to, by przyciągnąć Twoja uwagę, ale także dlatego, że najnormalniej w świecie, jest to prawda. Każdy specjalista od marketingu internetowego i e-biznesu z pewnością potwierdzi te słowa. Wielokrotne autorespondery są uważane za najlepsze źródło zarobków w internecie!

Można powiedzieć, że wielokrotny autoresponder jest narzędziem, które zapewnia Ci solidny kontakt z subskrybentami, którzy w każdej chwili mogą się stać także Twoimi klientami. Pozwala on też na wykreowanie wokół swojej osoby wizerunku eksperta, specjalisty w danej dziedzinie, co oczywiście też znacznie wpływa nie tylko na przyrost zainteresowania Twoją listą mailową, ale także zwiększa efektywność Twoich reklam.

Jeżeli chodzi o bardziej szczegółową odpowiedź na pytanie czym jest wielokrotny autoresponder, to jest to systemem, który:
– gromadzi listę maili subskrybentów,
– automatycznie wysyła do nich wiadomości (które wcześniej wrzucisz do systemu),
– przygotowuje raporty, analizuje statystyki dotyczące listy mailowej,
– umożliwia wysłanie do użytkowników mailingów, czyli pojedynczych wiadomości, zawierających np. reklamę.

Największą konkurencją dla obecnie najlepszego autorespondera impleBOT jest bez wątpienia NetMailer, który z kolei został stworzony przez Agencję Marketingową Ententa, założoną przez jedną z najbardziej znanych postaci marketingu internetowego – Piotra Michalaka.

Najlepszym polskim autoresponderem jest obecnie impleBOT.pl, który wywodzi się spod skrzydeł Piotra Majewskiego, jednego z najbardziej znanych specjalistów od marketingu internetowego, autora kultowej już książki Czas Na E-Biznes oraz serwisu internetowego o tej samej nazwie.

Tags:

Comments are closed.