Niezwykłe usługi ślubne 2013/2014

Fotografik na ślub poszukiwany? To wspaniale się składa. Już blisko 250 par poleca fotografa FotografNaSlub.org. Fotograf na ślub musi być odpowiedzialny, sprawdzony, musi legalnie działać i a przede wszystkim robić piękne zdjęcia ślubne.

Czy firma realizująca Twoje zdjęcia posiada siedzibę? Czy człowiek, który będzie fotografował Twoją uroczystość potrafi się zachować i posiada odpowiednie ubranie? Tak, wiem, że to dziwne, ale są fotografowie, którzy nie znają czegoś takiego jak garnitur. A to na ślubie podstawa. Spotkałam kiedyś fotografa, który zwyczajnie śmierdział. Był to stary zapity typ, a ja nie chciałabym, żeby mi ktoś taki fotografował mój ślub. Mój fotografowali dwaj uśmiechnięci panowie, którzy nie dość, że byli bardzo mili, to jeszcze wspierali mnie w trudniejszych chwilach.

Jeśli szukasz kamerzysty na ślub to pamiętaj, aby Twój wybór był udany, musisz sprawdzić, czy spełnia następujące cechy: czy fotograf ślubny jest zarejestrowaną firmą? Mnóstwo firm działa na tym rynku, ale fotograf na slub powinien był sprawdzony i odpowiedzialny. Ślub to najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu i naprawdę trzeba się mocno postarać by wśród tej masy firm wybrać właściwą.

Ważne, aby firma miała legalne oprogramowanie. Nie chcesz chyba potem odpowiadać za to, że ktoś piracko używał photoshopa. No i jakość sprzętu, to też się liczy. Tylko najlepsi fotografowie iwestują w obiektywy stałoogniskowe. Te technikalia pewnie nic CI nie mówią, ale wystarczy powiedzieć, że twoja komórka (nawet jeśli to iphone 5… albo iphone 6…) rejestruje 10x mniej światła niż taki obiektyw. Oni mogą robić zdjęcia przy jednej świeczce i wyjdą cudownie. Więc jak na weselu zabraknie prądu, to wiesz już z kogo korzystać. Profesjonalny fotograf to jest to:) Poradzi sobie w każdej sytuacji.

Jeśli bierzesz ślub kościelny to czy Twój fotograf zna liturgię? A może będziesz miała ślub prawosławny? Wtedy znajomość ceremonii jest jeszcze ważniejsza. Widziałam piękne zdjęcia ślubne z ceremonii prawosławnej, które zrealizowała jedna firma z Warszawy. Coś niesamowitego. A może chciałabyś niesamowite stylizowane zdjęcia typu pastisz obrazu albo stylizowaną noc poślubną dla narzeczonego TŻ? To też można zrobić. A ile w tym przygody… Zdjęcia nocy poślubnej mmm tylko dla odważnych.

Tags:

Comments are closed.