Porównaj czytniki

Skaner e-book jest podobna w formie do komputera typu tablet. Tablet ma z reguły szybsze ekran zmyślny do wyższych częstotliwości odświeżania, które sprawia, że ​​bardziej nadaje się do interakcji. Tabletów również są bardziej uniwersalne, wskutek w jakim celu niejaki konsumować wielu rodzajów treści, kiedy tudzież jej tworzenia.
Główne zalety e-booków są lepsze czytelność swoich ekranach, przede wszystkim w pełnym słońcu, a dłuższy czas pracy baterii. 2 Jest to możliwe pod ręką użyciu technologii elektronicznego papieru do wyświetlania treści dla czytelników. Komercyjnie sprzedawane elektroniczny papier jest poręczny głównie w czerni tudzież bieli (16 odcieni szarości). Sony Librie, wydany w 2004 roku, i prekursorem Sony Reader, zwierzchni ebook wewnątrz pomocą elektronicznego papieru. Naczelny barwa na rynku jest Ectaco jetBook Kolor.
Wiele e-booków wolno korzystać spośród internetu w środku pośrednictwem Wi-Fi natomiast wbudowane aplikacja nieraz podaje hiperłącze aż do cyfrowej biblioteki OPDS ewentualnie e-book zbywca, pozwalając użytkownikowi kupić, wypożyczyć, tudzież otrzymasz e-booków cyfrowych gratis z wykorzystaniem Ta biblioteka ewentualnie subiekt. W ów metoda książki posiadane za pośrednictwem użytkownika są zarządzane w chmurze, tudzież e-book reader jest w stanie pobrać towar spośród dowolnego miejsca. Czytnik e-book może i pobrać materiał z komputera czy też odczytać z karty pamięci.
Badania wydany w marcu 2011 r. wykazał, iż e-książek oraz e-booków są w wyższym stopniu popularne pośród starszego pokolenia, aniżeli młodego pokolenia w Wielkiej Brytanii. Test przeprowadzone z wykorzystaniem Srebrnego Poll, iż plus minus 6% powyżej 55 roku życia w posiadaniu e-book reader porównaniu spośród 5% spośród 18 aż do 24-latków. 3
Według badań IDC z marca 2011 r. sprzedaż w celu wszystkich czytników e-booków na świecie wzrosła do 12,8 mln w 2010 r.; 48% z nich owo modele Kindle, zaś od tego czasu dzięki Barnes & Noble Nook urządzeń, Pandigital, Hanvon i czytniki ebooków Sony (ok. 800.000 szt. w 2010 r.).

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.