Trendy w koloryzacji 2012/2013rok zobacz

Lato już za nami, co oznacza, że trzeba przygotować się do kolejnego sezonu. Zanim jednak przystąpimy do jakichkolwiek zmian jesienno-zimowych, musimy zapoznać się z trendami, jakie będą panowały w tym okresie. Popatrzmy, jakie kolory oraz cięcia będą na topie w nadchodzącym sezonie. Poszukajmy odpowiedniej dla siebie fryzury i zaskoczmy wszystkich. Zastąpienie niemodnej fryzury nowoczesnym, dynamicznym uczesaniem to niezawodny zabieg odmładzający.

lub śmietankowej karnacji.lub śmietankowej karnacji.Jaśniejsze tony zalecamy blondynkom, które dzięki takiemu kolorowi staną się bardziej wyraziste. Blada, delikatna cera zaś rozpromieni się w obramowaniu chłodnych brązów, a karnację śniadą ocieplą barwy bursztynu, starego złota oraz karmelu. Stawiamy także na rudości. Szczególnie modne będą w odcieniach mosiądzu, a także miedzi. Jeśli chodzi o rudości to były one modne także w zeszłym sezonie. Obecnie zalecamy kolory ciemniejszej miedzi, wpadającej w czerwień. Należy pamiętać, że rude włosy najlepiej wyglądają u Pań z niebieskimi i zielonymi oczami oraz jasnej karnacji.

KOLORYZACJA: Wraz ze zmianą pory roku zmieniają się trendy w koloryzacji włosów. Fryzjerzy Salonu MODERN LOOK radzą, aby wraz ze spadkiem temperatury stosować cieplejsze barwy. W sezonie Jesień/Zima 2012 będą modne kolory zarazem intensywne i odważne, a jednocześnie naturalne. Zatem przejdźmy do palety barw, na które warto zwrócić uwagę. Z pewnością są to głębokie, opalizujące i błyszczące brązy. Brąz ma ogromną zaletę: pasuję niemal do każdego odcienia skóry.

Cieplejsza doda pikanterii urodzie kobietom o pastelowym kolorycie. Jak powszechnie wiadomo, blond odejmuje lat. Jasne włosy przyciągają męskie spojrzenia jak magnes. Nic dziwnego, blond sprawia, że niezależnie od metryki wygląda się świeżo i promiennie. Nowoczesna koloryzacja potrafi zamienić w platynową blondynkę nawet naturalną brunetkę. Najmodniejsze będą w zimnych odcieniach, popielatych. Jednak należy pamiętać aby odcień harmonizował z karnacją. Porcelanowa cera zyska w otoczeniu chłodnej gamy blondów. Skóra brzoskwiniowa zaś rozkwitnie na tle ciepłych, złocistych i miodowych barw.

Kobiety kochające czerń powinny wiedzieć, że w tym sezonie kolor ten będzie obfitował w pasemka o odcieniach granatowych lub czerwonych. Wbrew pozorom czerń ma wiele odcieni. Może być głęboka lub nieprzenikniona, opalizować granatową lub fioletową poświatą, kusić refleksami lub łagodnie flirtować z brązem. Chłodna tonacja znakomicie nadaje się dla Pań o zimnej, oliwkowej lub śmietankowej karnacji.

Tags:

Comments are closed.