prawo jazdy tychy

Kreatywne nauczanie W naszym Ośrodku samochód wyposażony jest w kamerę, która rejestruje Twoją jazdę, dzięki czemu łatwiej zrozumiesz popełniane błędy, analizując je na ekranie komputera. Najlepszym uwieńczeniem naszych szkoleniowych sukcesów jest zadowolenie kursanta w trakcie trwania szkolenia orazwysoka zdawalność egzaminu w pierwszym terminie. Do zobaczenia na kursie… a następnie na drodze:)

W naszym Ośrodkuznajdziecie Państwo starannie przygotowanych instruktorów do zajęć praktycznych, którzy nie tylko spełnią powyższe wymogi, ale również dołożą wszelkich starań, aby w trakcie nauki przekonali się Państwo, iż prowadzenie pojazdu nie musi być czynnością trudną i stresującą. Kluczem do osiągnięcia celu przez naszych kursantów jest nasze zaangażowanie, opanowanie oraz cierpliwość, niezbędnej dla spokojnej i postępowej nauki prowadzenia pojazdu na drodze NaukaNauka jazdy

O nas Zawód instruktora wykonuję od 10 lat i przez ten czas pracowałem w wielu ośrodkach szkoleniowych. Doświadczenie, jakie pozwoliły mi nabyć lata pracy upewniło mnie, iż najważniejszym potencjałem dobrze funkcjonującej szkoły nauki jazdy, jest jej zaplecze kadrowe, czyli instruktorzy prawa jazdy. Wraz z kadrą prowadzącą uważamy, że zanim zaczniecie Państwo praktyczną naukę prowadzenia pojazdu, naszym zadaniem jest staranne oraz rzetelne przekazanie niezbędnej wiedzy teoretycznej w formie profesjonalnie przeprowadzonych wykładów. Wykłady przeprowadzane przez instruktorów odbywają się przy pomocy odpowiedniego sprzętu multimedialnego, który pomoże w zobrazowaniu sytuacji omawianych na drodze oraz w sposób klarowny i przystępny przybliży szereg zasad wynikających z przepisów kodeksu drogowego. Ze swojej strony bardzo prosimy o solidne i systematyczne uczestniczenie w wykładach oraz poświęcenie wystarczającej ilości czasu i energii na samodzielne opracowanie materiałów szkoleniowych, które otrzymacie Państwo na kursie.

Lata pracy z kursantami nauczyły nas, iżinstruktor nauki jazdy powinien posiadać znakomitą wiedzę merytoryczną przygotowującą do prowadzenia pojazdu, instynkt pozwalający przewidzieć nieoczekiwane sytuacje na drodze, a także pomysł aby w jak najmniej stresowy oraz przystępny sposób przekazać swoją wiedzę i umiejętności uczniowi.

Po zakończonych wykładach teoretycznych obowiązkowym etapem szkolenia jest przeprowadzenie przez OSK „IMOLA” egzaminu wewnętrznego, od którego wyniku zależy zezwolenie na rozpoczęcie podjęcia przez kursanta nauki praktycznej.

Tags:

Comments are closed.