rębak bębnowy mus-max

MUS-MAX rodzinna firma od prawie 150 lat niezawodnym partnerem w dziedzinie rolnictwa. Nasze produkty są wysokiej jakości dowodów innowacyjnego ducha, który prowadzi nas w naszej pracy. Orientacja na klienta w MUS-MAX nie tylko słownictwa, ale również relacje biznesowe z głównym elementem.Naszym celem jest, aby nasi klienci osiągnąć sukces z naszymi produktami. Chcemy naszym klientom łatwy dostęp do pracy, a tym samym zwiększyć ich jakość życia. To daje im szansę, z drewna, a techniki kiszenia i mechanizacja rębaków i usług pokrewnych poprzez usługę.

Nasza firma prowadzi profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rębaków mobilnych i bębnowych MUS-MAX na terenie Polski. Jako jedyni importerzy oraz autoryzowanym serwisem renomowanych rębaków do drewna firmy Mus-Max posiada nasza firma. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w razie problemów lub ewentualnych pytań.

Walec rozdrabniający oraz 2 metrowa taśma łańcuchowa zapewnia niezawodne podawanie materiału do krojenia do bębna rębaka i umożliwia wydajność rozdrabniania do 60 m3/h. Wytwarzane są trociny „G30”, o równomiernej strukturze i w niewielkich, drobnych częściach. Każdy rębak LZ WT 7 ma zamknięty układ hydrauliczny.

Chcesz produkować biomasy lub zrębki – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą firmy MUS-MAX. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji zrębek i biomas rębakami mobilnymi – bębnowymi pozwoliło wybrać dla naszych klientów najlepsze maszyny MUS-MAX. Opinia klientów jest ważna do dalszego udoskonalania i rozwoju naszych maszyn rębaków bębnowych i mobilnych. Wszystkie wyroby biomas i rębaków nadają się idealnie do dalszej odsprzedaży w Polsce jaki i eksportując poz granice wysokiej jakość biomas i zrębek

Profesjonalne rębaki mobilne – bębnowe firmy Mus-Max do produkcji zrębki charakteryzują się wysoką jakością, otrzymanym czystym produktem jest wytworzone biomas zrębek.Jesteśmy głównym importerem i serwisantem rębaków mus-max do produkcji zrębek. wysokiej jakości kalorycznej zrębki są idealnym produktem do sprzedaży. Firma Mus-Max działając na wielu rynkach europy i poza europy zbiera opinie jak i uwagi do poprawy wydajności produkcji zrębek i biomas przez maszyny mobilne i rębaki bębnowe. Naszerębaki mobilne i bębnowe mogą być używane do ciągnika samochodu czy na stałe być przytwierdzone

Tags:

Comments are closed.