Baza noclegowa Zakopanego -ZakopanePlus

Zakopane miasto położone u podnóża Tatr, nazywane czasem Zimową stolicą Polski niesie za sobą jednoznaczne skojarzenia: białe szaleństwo, narty, wyciągi, wypoczynek, góry, Taty, świstaki, szarotki, Wielka Krokiew, skoki narciarskie.Noclegi Zakopane. Co rocznie przyciąga niczym magnes tłumy turystów, amatorów białego szaleństwa, pieszych wycieczek górskich, czy po prostu relaksu w miejscowych pensjonatach, hotelach, kwaterach czy apartamentach. A rzeczywiście jest, w czym sortować.

Już wjeżdżając w obszar Podhala, na przedmieścia Zakopanego można zobaczyć ludzi z tabliczkami: kwatery Zakopane, pensjonaty Zakopane, noclegi Zakopane, tanie noclegi, pokoje z łazienkami, wolne pokoje. Dla bardziej wymagających Zakopane i Podhale proponuje duży wybór ekskluzywnych, luksusowych i nowoczesnych miejsc noclegowych. Na każdym kroku widać hotele, piękne wille, pensjonaty, apartamenty. Każdy dopasuje coś dla siebie.

Na Podhale docierają amatorzy wycieczek po szlakach turystycznych, zdobywcy szczytów tj. Rysy, Świnica, Orla Perć, Gerlach, miłośnicy jesiennych krajobrazów na Czerwonych Wierchach, Morskiego Oka czy Czarnego Stawu. Na nich oczekują przewodnicy tatrzańscy i dobrze przygotowane ścieżki turystyczne.

Podhale w swojej charakterystyce jest nadzwyczaj atrakcyjne. Tym bardziej, że górale bardzo dbają o swoje tradycje, zwyczaje, gwarę i tradycyjny ubiór. Spacerując głównym deptakiem Zakopanego Krupówkami na każdym rogu można zaopatrzyć się w pamiątki przywołujące nocleg w Zakopanem, wyprawy w Tatry, czy spacer pod Wielką Krokiew.

Miasto sięgające swoimi granicami Tatrzański Park Narodowy i szczyt Świnicy kusi turystów do corocznych odwiedzin. Tym bardziej, że z okien apartamentu, hotelu, pensjonatu czy kwater widać panoramę Gubałówki lub górujący na Zakopanem Giewont.

Zakopane to miasto imprez sportowych. Co roku Wielka Krokiew organizuje Puchar Świata w skokach narciarskich. Natomiast turyści pytając: gdzie na narty? Otrzymują odpowiedź. Wyciągi narciarskie: Butorowy Wierch, Kasprowy, Goryczkowa, Gubałówka, Gąsienicowa, Kalatówki, Nosal, Polana Szymoszkowa, Antałowka, Pardałówka, Koziniec. Oferta turystyczna jest atrakcyjna, a ilość kwatery w zakopane, noclegów zakopane, pensjonaty zakopane jest imponująca.

Tags:

Comments are closed.