Dlaczego warto wyjechać z Polski

Spostrzegłem po jakimś czasie, że w ogóle przestałem pić alkohol a w Polsce to piwo leciało jedno za drugim:). Myślę, że dojrzałem… aby kupić nasiona marihuany mogę tutaj legalnie mieć 5 roślin żeńskich wystarczy to zgłosić i opłacić taki znaczek czyli podatek CZAD Kocham ten kraj. Będę opisywać odmiany na blogu i wszystko co jest związane z marihuaną.

Dlaczego taki blog? historia chociaż niezbyt długa to fascynująca. Jako zwykły zjadacz chleba w Polsce klepałem mocno biedę – życie od 1 do 1… w zasadzie to od 1 do 20 a resztę dni to kombinowanie jak przeżyć za pozostałe 10zł:). Nie narzekałem ale jak i większość straciłem pracę a o nowej to mogłem pomarzyć chociaż mam magistra nic tu po nim. Co będę Wam tłumaczył wiadomo jak jest.

Sens historii jest taki, że jak zawsze potępiałem narkomanów i popierałem surowe prawo anty narkotykowe w Polsce dopiero wyjazd otworzył mi umysł i oczy w sumie to dosłownie:). Pojechałem w ciemno może się uda może nie – miałem pieniądze na kilka tygodni pobytu w Holandii i ewentualny powrót.. nie zamierzałem zasilać kasty polskiej elity nie pracującej na emigracji albo wyzyskującej obce państwo tzw. zasiłki dla mniejszości narodowych.

Szybko znalazłem pracę w ciągu 10 dni chodzenia od drzwi do drzwi bo nie korzystałem z ogłoszeń chciałem uniknąć wyzysku przez swoich rodaków:) na początku może bez fajerwerków ale mam kasę na życie i opłacenie hostelu. Holendrzy to cholernie mądry naród – do prawdy przyjaźni i otwarci zupełne przeciwieństwo Polaków.

Bardzo mi się spodobało może nie na 1 raz ale później. Wychodziliśmy tak co piątek na szybkiego jointa tudzież ciasteczko zupełnie jak piwo. Jestem uzależniony? nie no bo niby jak – marihuana nie uzależnia fizycznie. Rzadko ale czasami bywa w domu z dziewczyną sobie przypalimy legalnie kupiony susz z etykietą i czasami darmowymi nasionami marihuany fajna sprawa.

Tags:

Comments are closed.