Ploom Multimedia – nowoczesne serwisy

Ploom Multimedia działa na rynku marketingu internetowego nieprzerwanie od 2000 roku. Od tego czasu firma otrzymała i zrealizowała dużą ilość zleceń, które być może mieli Państwo okazję zobaczyć. Agencja interaktywna Ploom Multimedia wykonała wiele stron www o charakterze promocyjnym dla branży filmowej i eventowej o szerokim zasięgu medialnym.

Materiały reklamowe do internetu

Kampanie banerowe to najbardziej popularny sposób promocji w internecie. Jest to naturalne przeniesienie ogłoszenia prasowego, billboardu reklamowego do świata internetu. Najbardziej znaną formą reklamową jest baner, oferta w tej kategorii jest bardzo bogata. Badania pokazują, że klikalność osiąga zazwyczaj 0,1 – 0,5 %. Oznacza to, że jedna do pięciu osób na każde tysiąc wy­świe­tleń kliknie w nasz banner. Może się wydawać, że to mało ale jeśli uwzględni się, że niewielki portal jest w stanie osiągnąć milion odsłon dziennie może nam dać to do 5 tyś. potencjalnych klientów!

Serwisy firmowe

Agencja Ploom Multimedia wdrożyła dużo serwisów internetowych określanych jako firmowe. Każda firma budując swoją tożsamość w sieci rozpoczyna od tego kroku. Dzięki temu każdy przedsiębiorca zapewnia swojemu przedsięwzięciu trzy niezbędne wartości: wiarygodność, wizerunek i wsparcie biznesowe. Strona firmowa staje się w naturalny sposób centralnym elementem planowanych działań promocyjnych w internecie, dostarczając jej klientom szeregu niezbędnych informacji.

Projektowanie www

Projektowanie stron www stanowi podstawową gałąź działalności biznesowej firmy. Biznesowe, analityczne podejście do obsługi Klienta w tym zakresie obejmuje rozmowę z Klientem (debriefing), opracowanie projektu funkcjonalnego i graficznego, etap wdrożenia, testów, launch’u i utrzymania. Takie podejście umożliwia kontrolę Klienta nad projektem na każdym etapie i powoli staje się standardem w branży usług internetowych. Ploom Multimedia może pochwalić się bardzo bogatym portfolio realizacji i sporą ilością referencji.

Agencja interaktywna

Ploom Multimedia współpracuje z grupą stałych Klientów, co dobrze świadczy o jakości współpracy. Jako mała agencja jest bardzo elastyczna a proponowane koszty są dużo niższe od tego co proponują duże firmy. Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z dorobkiem tej firmy. Być może właśnie Ploom Multimedia zrealizuje wkrótce Państwa projekt.

Tags:

Comments are closed.