sulejów

Ubezpieczenia zdrowotne Sulejów Polisa zdrowotna to doskonały sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Posiadając ją zyskujesz dostęp do opieki lekarskiej na najwyższym poziomie oraz świadczeń z zakresu badań ambulatoryjnych, laboratoryjnych i diagnostycznych w szerokim zakresie. Bezgotówkowo na podstawie identyfikatora możesz korzystać z wizyt domowych i konsultacji lekarzy specjalistów.

Ubezpieczenia osobowe Życie codzienne niesie za sobą wiele przykrych niespodzianek. W pracy, w domu czy podczas wypoczynku, zarówno my sami jak i nasi bliscy, możemy ulec wypadkowi czy nieświadomie wyrządzić krzywdę osobom trzecim.
Przed skutkami zdarzeń losowych mogą uchronić nas takie ubezpieczenia jak NNW, które chroni nas i naszych bliskich czy OC w życiu prywatnym, które pozwoli na zniwelowanie kosztów z tytułu zalania sąsiadów wskutek naszej winy.
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym będzie również chroniło osoby poszkodowane przez Ciebie i Twoich bliskich wskutek wypadków spowodowanych przez nieuważną jazdą na rowerze.
Uchroni Cię to przed kosztami procesu sądowego i wypłatą odszkodowań z tytułu poniesionych przez poszkodowanych strat na mieniu i osobie.

Jako agent ubezpieczeniowy specjalizuję się w dobieraniu najkorzystniejszych wariantów ubezpieczenia, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Współpracuję z uznanymi firmami ubezpieczeniowymi. Zostając moim klientem przekonasz się o tym, że traktuję wszystkich tak, jak sam chciałbym być potraktowany. Siedziba mojej agencji ubezpieczeniowej znajduje się przy ulicy Opoczyńskiej 2 w Sulejowie koło Piotrkowa Trybunalskiego.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości proszę o kontakt osobisty, lub telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 UBEZPIECZENIA SULEJÓW ul.Opoczyńska 2
97-330 Sulejów
tel: 792 51 51 35 Biuro czynne: Pon-Piątek 9.00-17.00

Pakiety rodzinne Posiadanie Rodziny to nie tylko radość i duma, ale również obowiązki.
Każdy Rodzic wie, jak ciężko jest zapewnić Współmałżonkowi i Dzieciom odpowiednie warunki życia i bezpieczeństwo.
Kompleksowe Ubezpieczenia Rodzinne, obejmujące swoim zakresem ochronę nieruchomości, mienia, NNW i OC w życiu prywatnym pozwoli Tobie i Twoim bliskim spać spokojnie.
Znaczącą korzyścią zakupu tego ubezpieczenia jest niższa cena kompletu ubezpieczeń, a niżeli zakupione byłyby indywidualnie.
Ponadto wykupując pakietowe ubezpieczenie możemy rozszerzyć je również o pakiety Home Assistance i Medical Assistance, pomocnych w razie awarii urządzeń domowych lub zachorowania jednego z domowników.

Tags:

Comments are closed.