Szybki autoklaw STATIM 5000 G4 ENDO

Jest to możliwe dzięki unikalnej konstrukcji komory sterylizacyjnej, której to funkcje pełni kaseta, do której ładuje się sprzęt przeznaczony do sterylizacji. Może ona również służyć do transportu i przechowywania narzędzi wysterylizowanych.

Zaletą takiego rozwiązania jest wydruk po każdym zakończonym procesie sterylizacji. Wydruk zawiera datę i czas sterylizacji, przebieg procesu ze wszystkimi zmianami temperatury i ciśnienia oraz informacje o poprawnym lub negatywnym zakończeniu procesu. Wydruki są najczęściej dołączane bezpośrednio do zeszytu z zestawieniem sterylizacji.

Statim 5000S ENDO to najszybszy grawitacyjny sterylizator kasetowy dostępny na rynku – cykl trwa około 11 min. Specjalna kaseta ENDO pozwala na sterylizację narzędzi endoskopowych i laparoskopowych o długości do 49 cm.

Koncentruje się na 3 sektorach rynku medycznego: na rynku stomatologicznym, okulistycznym i dekontaminacji endoskopów. Firma SciCan uzyskała certyfikat ISO w 1991 roku dając gwarancję klientom i dealerom, że jej produkty spełniają najwyższe standardy produkcji i serwisu. Misję firmy najkrócej opisują trzy słowa: zaufanie, wysoka jakość i niezawodność.

Ruchoma, nie zintegrowana ze sterylizatorem kaseta pozwala na większą mobilność, a posiadanie więcej niż jednej kasety zwiększa operatywność sterylizatora i zdecydowanie skraca czas pojedynczego cykl sterylizacji.

Najnowsza technologia suszenia. Dri-TecS jest unikalną technologią zastosowaną przez SciCan, która daje wspaniałe efekty suszenia, dzięki wytworzeniu dodatkowo podgrzanej pary. Suszenie jest bardzo skuteczne dla wsadów opakowanych.

Hydrim C51 wd eliminuje potrzebę moczenia, czyszczenia, płukania – czynności dotychczas tradycyjnie wykonywanych ręcznie. Proces rozpoczyna etap przygotowujący do mycia, w którym następuje czyszczenie instrumentów z góry i z dołu pod wysokim ciśnieniem z dwóch niezależnych strumieni wody.

Ruchoma, nie zintegrowana ze sterylizatorem kaseta pozwala na większą mobilność, a posiadanie więcej niż jednej kasety zwiększa operatywność sterylizatora i zdecydowanie skraca czas pojedynczego cyklu.

Jeżeli jesteś użytkownikiem autoklawu STATIM lub BRAVO, myjni HYDRIM, konserwatora końcówek stomatologicznych STATMATIC zgłoś swoje urządzenie do naszego serwisu. Obejmiemy je profesjonalna opieką techniczną oraz wystawimy PASZPORT TECHNICZNY w 100% GRAITS.

Wszyscy nabywcy nowych urządzeń SciCan są automatycznie rejestrowani w systemie uzyskując od początku pełne wsparcie serwisowe na terenie całej Polski. Opis systemu znajduje się na stronie www.medicalserviceteam.pl

Tags:

Comments are closed.