Volvo C30 cena

Samochód Volvo C30 można kupić w naszym salonie samochodowym Autosalon24 w dwóch wersjach z silnikiem benzynowym – 2.0 o mocy 145 KM lub sportową wersję T5 – 2.5 o mocy 230 KM. Istnieje także możliwość montowania trzech wariantów silników diesla – 2.0 o mocy 150 i 177 KM lub 1.6 o mocy 115 KM. Najmocniejsze jednostki, czyli benzynowe T5 oraz 177KM diesel mają automatyczną skrzynię biegów Geartronic.

Model Volvo C30 to najmniejszy samochód w ofercie szwedzkiej marki. Jest to kompaktowy, 3 drzwiowy, 4 osobowy hatchback, dostępny w dwóch dynamicznych wersjach benzynowych oraz w trzech wariantach silników diesla. Zbudowany na płycie podłogowej Forda Focusa, jest autem bardzo stabilnym i precyzyjnym, oferującym znaczną przyjemność z jazdy.

Silniki diesla DRIVe 1.6 115KM mogą według konstruktora przejechać 1333 kilometry. Jest to liczba podejrzanie okrągła, jednak mimo wszystko imponująca – pokazuje przeznaczenie i charakterystykę nowego Volvo C30. Nawet jeśli nie wierzyć do końca producentowi, auto jest świetnym wyborem dla osób ceniących sobie ekonomikę jazdy nad sportowe osiągi.

Nasz zespół liczy na to, że niedawno pokazana wersja C30 – Polestar będzie dostępna w salonie, monstrualna siła z napędem na przednie koła, przetestowała pozytywnie jakość konstrukcji Volvo C30. Przebudowana przez firmę tuningową wersja ma 405KM i przyspieszenie do 100km/h w 4,1 sekundy – jest to szybciej od Forda Focusa RS, czy nawet Subaru Imprezy WRX STI!

W ofercie auto salon C30-tka szwedzkiej marki Volvo dostępna w kilku wersjach – podstawowej, Kinetic, Momentum, Summum oraz sportowej R-Design. Kinetic idealnie spełnia potrzeby i oczekiwania codziennego funkcjonowania (posiada dwustrefową automatyczną klimatyzację oraz przyzwoity zestaw Audio). Ponadto Volvo wyposaża C30-tkę w wiele inteligentnych systemów bezpieczeństwa – zgodnie z polityka firmy.

Tags:

Comments are closed.