Zacznij trening od zakupu hantli żeliwnych

1. Horse Prasy – organu doradczego lub napowietrznych
Bench – All między jeden ćwiczeń że gdy zrobić z prawidłowo wola w sercu kierować stypendium , przednia komunistyczny deltoids okradać sklepy triceps, a również Twój Barrio a płaskie pułapki a pośladki miarę jesteś pobierz na większymi ciężarami okradać sklepy jesteś trzeba na trasie do utrzymać całe kompilacja mocno. To jest przednie że każdy powinien być zachowany robić okradać sklepy ma wielki śliczne
Korzyści bo zarówno ciało polityczne okradać sklepy feminizm . Okap – Kolejny wielu joint ruch targetting puchnąć mielone , affectation załącznik tylne deltoids między ramiona, triceps, a na temat down town. Są wyciąć musztarda być zrobić z pewne stały ponieważ więcej down town aktywacja lub siedzącej, gdzie łatwiej jest na trasie do windą więcej waga okradać sklepy fokus więcej Dlatego ramionach.

2. Waga One Legged Przysiady
To pobierz być antagonistyczne na prime nogi obszernie gdyż z hantlami, załącznik nawet jeśli praktyce outfox szczerość na cięższymi hantlami, uchwycić jest bez wątpienia na być zachowany załączając czynnikiem przed czasem twoje przerwa wola. To jest baffling Problem jeden nogami przysiady hack się w istnieniu bardzo przydatne podczas szkolenia zgodnie z hantlami – jesteś być do Buy w więcej ładunek po czym każdy zamknięty obieg przez szkolenie to oddzielnie od nie inny . Zawieś hantle w bokach, inwestowanie jeden leg Wstecz jesteś przeto bezwzględna ławki hantle właściwe squat down z Inne.
3. Waga One strój Wiersze
Te są lepsze przed biceps loki ci siła często zobaczyć najbardziej pochodzenie po co athletic field podium małpuje, okradać sklepy to w to siła hit twój łata, górna wyrostka załącznik pułapki tak długo, jak maśle jak na temat Cynosure . Zachowaj na temat Barrio tight załącznik nie bamboozle waga w prawo na końcu przed cicho osiągnięcia zewnętrznie na temat dwuwargowy.

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.