Artystyczne panele dekoracyjne,panele 3d

Panele dekoracyjne – na podstawie wzoru stworzonej w trakcie tworzenia faktury, wytwarzane są kolejne odlewy. Dzięki temu, każdy element jest identyczny z wzorem. Nasze panele dekoracyjne wykonujemy z bardzo trwałego materiału jakim jest gips modelowy. Na konkretne życzenie klienta odlewamy także panele z gipsu ceramicznego. Gips jest materiałem łatwym w montażu. Dodatkowo w trakcie odlewania w gipsie zatapiane są dwie warstwy siatki z tworzywa sztucznego. Budują one szkielet paneli, który zarówno usztywnia ich strukturę oraz zapobiega zniszczeniu.

Panele dekoracyjne – modele paneli dekoracyjnych: Oasis – najpopularniejszy model wzorowany wydmowymi formami kreowanymi przez wiatr. Monsun naśladuje chwilę uderzenia kropli o taflę wody. Metropolis inspirowany wyglądem ogromnego miasta z lotu ptaka. Syntesis tworzący formę puzzli. Kashmir odwzorowujący delikatną tkaninę.

Panele 3d – każdy panel dekoracyjny który wychodzi pod nazwą FreeDom swój początek zaczyna w unikalnej pracowni rzeźbiarskiej i jest odręcznie modelowany w glinie. Perfekcjonizm jaki nas kreuje, odznacza się najwyższą jakość naszych paneli 3D. Potem w kolejności odlewamy gipsowy odlew na którym kontynuujemy dalsze prace wykończeniowe prowadzące do ostatecznego wyglądu naszych projektów. Po doprowadzeniu panelu do satysfakcjonującej postaci, przychodzi końcowy etap czyli zdejmujemy finalną formę.

Panele dekoracyjne – wszystkie panele 3D są wykonane w ten sposób aby pasowały do siebie niezależnie od pozycji je do siebie zbliżymy przyłożymy. Panele dekoracyjne montujemy na ścianie zarówno jeden nad drugim, tworząc dowolne przestrzenie. Łączymy je na suche powierzchnie za pomocą kleju. System mocujemy zaczynając od paneli u dołu a dopiero w następnej kolejności montujemy panele z wyższego poziomu.

Panele dekoracyjne panele można docinać w każdym miejscu za pomocą piłki. Miejsca spojeń wygładzane są przy użyciu gładzi szpachlowych. Panele po złączeniu stanowią jedność i nie ma na nich śladów w miejscach spojenia. Systemy po uprzednim zagruntowaniu można zamalować potocznie stosowanymi farbami do malowania tj. farby akrylowe. Kompletny efekt dodaje światło.

Tags:

Comments are closed.