autoklaw Melag Vacuklav 24 B

Pewność sterylizacji. Tak jak i w poprzednim modelu nowa Lisa posiada trzy programy, wszystkie w klasie B. To sprawdzone rozwiązanie pozwala na bezpieczną sterylizację wszystkich używanych w gabinetach stomatologicznych narzędzi i materiałów dając gwarancję, że każdy wsad zostanie wysterylizowany zgodnie z najostrzejszymi warunkami.

Wiele gabinetów boryka się z problemem w jaki sposób szybko i efektywnie czyścić narzędzia po ich użyciu. Hydrim M2 jest myjnią, która rozwiązuje ten problem szybko i efektywnie. Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z normą EN15883-1 i -2 oraz europejskimi standardami dla maszyn myjąco-dezynfekujących. Myjnia Hydrim jest przeznaczona do szybkiego i higienicznego przygotowywania zabrudzonych instrumentów do sterylizacji.

Zgrzewarka FLASH służy do szybkiego i wygodnego zgrzewania opakowań papierowo-foliowych ze szczególnym uwzględnieniem rękawów papierowo-foliowych dostępnych w naszej ofercie w dziale Opakowania.

10 końcówek stomatologicznych w 10 mintut. Nowy szybki program do sterylizacji w sterylizatorze Getinge K7+. autoklawy stołowe Getinge przez długi czas znane były z dużej pojemności i krótkich czasów sterylizacji.

Myjnia MELAtherm nowoczesnym maszyną czyszcząco-dezynfekującym stworzonym zgodnie z normą EN15883-1 i –2 oraz europejskimi standardami dla maszyn myjąco-dezynfekujących. Myjnia jest przeznaczona do szybkiego i higienicznego przygotowywania zabrudzonych instrumentów do sterylizacji na najwyższym poziomie.

Jest to możliwe dzięki unikalnej konstrukcji komory sterylizacyjnej, której to funkcje pełni kaseta, do której ładuje się sprzęt przeznaczony do sterylizacji. Może ona również służyć do transportu i przechowywania narzędzi wysterylizowanych. Ruchoma, nie zintegrowana ze autoklawem kaseta pozwala na większą mobilność, a posiadanie więcej niż jednej kasety zwiększa operatywność sterylizatora i zdecydowanie skraca czas pojedynczego cyklu.

Wiele gabinetów boryka się z problemem w jaki sposób szybko i efektywnie czyścić narzędzia po ich użyciu. Hydrim C51 wd jest myjnią, która rozwiązuje ten problem szybko i efektywnie. Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z normą EN15883-1 i -2 oraz europejskimi standardami dla maszyn myjąco-dezynfekujących. Myjnia Hydrim jest przeznaczona do szybkiego i higienicznego mycia zabrudzonych instrumentów do sterylizacji.

Sterylizatory klasy B, według normy, muszą spełniać najostrzejsze wymogi techniczne. Dlatego nadają się one do sterylizacji wszystkich, stosowanych w praktyce rodzajów załadunku. Tylko autoklaw klasy B stanowi najlepsze zabezpieczenie dla pacjenta oraz personelu medycznego.

Nowość!!! – sterylizator VACUKLAV 40 B
1kg instrumentów w 8 minut – szybki program w nowoczesnych autoklawach Vacuklav 40 B.
Klasa Premium to nowe osiągnięcie w produkcji idealnego autoklawu poprzez ulepszoną prędkość, większy komfort, lepszy design.

Tags:

Comments are closed.