Koparki – Skawina

Firma Usługi Ziemno-Budowlane Piotr Podraza od lat zajmuje się szeroko pojętymi robotami ziemnymi. Posiadamy nowoczesny, bez ustanku serwisowany sprzęt. Nasze koparki są bardzo uniwersalne i sprawdzą się w każdych ustaleniach.
Pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani ze wszystkimi uprawnieniami, dajemy zapewnienie rzetelnego utworzenia każdej pracy. Serdecznie zapraszamy inne firmy do współpracy z nami!

Świadczone przez moją firmę usługi koparką są najwyższej jakości!
Podejmiemy się każdej nawet najtrudniejszej pracy, dla nas nie posiada zleceń nie do utworzenia. Wszelkie zamówienia realizujemy terminowo po wcześniejszym uzgodnieniu terminów za rozsądne ceny.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego Krakowa, a ponadto okolic! Wynajmujemy koparki oraz mini-koparka kraków, skawina krótko i długoterminowo wraz z doświadczonym operatorem, który ma niezbędne uprawnienia. Przygotowujemy również kompleksowe instalacje drenarskie,kanalizacje, a dodatkowo szamba ekologiczne i mury oporowe oraz dodatkowo transport piasku, żwiru, kamienia.

Drenaż – Stosuje się go w sytuacji, gdy w podłożu lub konstrukcji występuje obieg wód infiltracyjnych lub gruntowych, a ponadto w celu zabezpieczenia materiału konstrukcji albo podłoża przed szkodliwym działaniem filtracji, która powoduje zmiany strukturalne w gruncie. Drenaż ma za zadanie zmniejszenie ciśnienia piezometrycznego działającego na konstrukcję, obniżenie krzywej depresji, redukcję ciśnienia w porach oraz zabezpieczenie przed ciśnieniem spływowym na skarpie odwodnej. My wykonamy go najlepiej w całym Krakowie!
Nasze koparki wykorzystują części najlepszych firm!

W naszej branży pracujemy od wielu lat. Co przyczyniło się do pozyskania przez nas wielkiego doświadczenia w zakresie usług ziemnych, a oprócz tego wielu innych. Każdą propozycję współpracy traktujemy bardzo na serio i staramy się naszą pracę wykonywać perfekcyjnie aby ugodzić każdemu nabywcy! Wynajem Koparek Kraków, Skawina!

Tags:

Comments are closed.